3. Uluslararası Bilimsel Çalışmalarda Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu

Yenilikçi Yaklaşımlar

3. Uluslararası Bilimsel Çalışmalarda Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu

Değerli Bilim İnsanları,
Üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Uluslararası Bilimsel Çalışmalarda Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu (ISAS2019) – www.isassymposium.org” ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının katılımı ile 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında RADİSSON BLU HOTEL, ANKARA’da gerçekleştirilecektir.

Uluslararası nitelikte olan sempozyumumuzda yer alacak katılımcılar, çalıştıkları çeşitli alanlarda bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak bilimsel çalışmalara katkı sağlayacaktır.

Sempozyumumuzun amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, farklı alanlarda çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Sempozyum dili İngilizce ve Türkçe dir. Sempozyum kapsamında poster, özet metin ve tam metin bildiriler kabul edilecektir. Sunumlar, İngilizce ve Türkçe olmak üzere konuşmacının tercih edeceği dilde yapılacaktır.

Sempozyumumuzun ana konu başlıkları; Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Sosyal Bilimler, Mesleki Bilimler, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar, Sağlık ve Spor Bilimleri, Ziraat ve Zootekni. Detaylı konu başlıkları incelemek için tıklayınız.

Uluslararası Kitap Serisi

Sempozyum kapsamında uluslararası kitap serisi yayınlanması planlanmaktadır. Yayınlanacak kitaplar 3 farklı bilim alanında 2 farklı dilde toplam 6 kitaptan oluşacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını 19-21 Nisan 2019 tarihleri arasında Uluslararası Bilimsel Çalışmalarda Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu’nda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.
Saygılarımızla.

Özet Gönderim Son Tarihi : 15 Mart 2019
Kayıt İçin Son Tarih : 01 Nisan 2019
ISAS 2019 Contact
E-Mail: [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin