3. Ulusal Yükselen Okullar Konferansı

2005-2006 Eğitim-Öğretim yılında Özel Sanko Okulları Okul Aile Birliği’nin öncülüğünde kurulan ve Gaziantep Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziantep Üniversitesi’nin ortaklığıyla çalışmalarını yürüten Yükselen Gaziantep takımı tarafından düzenlenen 3. YÜKSELEN OKULLAR KONFERANSI, 7 Mayıs 2011’de Gaziantep Özel Sanko Okulları’nda gerçekleşecektir. Konferansa İlköğretim ve ortaöğretim kademelerindeki idareciler ve öğretmenler “Aktif Öğrenme”, “Sınıf Yönetimi”, “Ölçme-Değerlendirme” gibi akademik içerikli çalışmalarıyla katılabilirler. Konferansa katılanların yol ve konaklama masrafları kendi kurumlarınca karşılanacaktır.

  1. Bildiriler sözlü ve/ya poster sunum şeklinde yapılacaktır. Posterler 100 cm (yükseklik) X 70 cm (genişlik)’yi geçmeyecektir.
  2. Bir çalışmada en fazla 3 kişi yer alabilir. Konferans öğretmen ve idarecilere yönelik olup, proje içerisinde yer alan öğrencilerin isimleri belirtilmeyecektir.
  3. Konferansta sunulacak çalışmalar Yükselen Gaziantep Takımı, Gaziantep Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Departmanı tarafından oluşturulacak bir değerlendirme komisyonu tarafından belirlenecektir.
    Sonuçlar, sayfasından açıklanacaktır.
  4. Konferans, 07 Mayıs 2011 Cumartesi günü Gaziantep’te Özel Sanko Okulları Abdülkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.
  5. Konferansa katılanlara Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sertifika verilecektir.
  6. Konferansta yapılan sunumlar kitapçık halinde basılacaktır.