3. Ulusal Medikal ve Estetik kongresi

Sevgili Meslektaşlarım,
Sizinle beraber geçmişten bugüne gelene kadar ülkemizin Medikal Estetik alanında en büyük ve kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin 3. Ulusal Medikal ve Estetik kongresini bu sene 28 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihinde sizlerin katılımı ile Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da Kaya Palazzo Otel’de sizlerin katılımı ile gerçekleştireceğiz. Medikal Estetik Derneği adına sizleri Kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Geçen sene düzenlediğimiz 2. Ulusal kongremizin siz değerli katılımcıların 350 kişi olan katılımı ile çok başarılı bir kongre düzenledik. Bu sene yine sizlerin çok yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizin görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte uzmanlık alanımızla ilgili son gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır. Ayrıca, kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız. Kongremiz kapsamında 2,5 gün boyunca devam edecek bilimsel oturumlar, paneller, uydu sempozyumları ve meslektaşlarımızın araştırmalarını sunma fırsatı bulacağı sözlü bildiri oturumlarına ek olarak Cuma günü teorik ve pratiğinizi arttıracak kurslar planlanmıştır.

Aylar süren emek ve özenle hazırlanan bilimsel ve sosyal programımızla keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Antalya’da buluşmak dileği ile…

MESTDER Yönetim Kurulu Adına
Dr. Devrim Gürsoy

ANA KONULAR
Medikal Estetik Yüz Uygulamaları
Medikal Estetik de Vücut Uygulamaları
Medikal Estetik de Saç Uygulamaları
Estetik Jinekoloji
Klinik ve İşletme Yöntemi
Hasta Yönetimi Komplikasyon

Kongre Tarihi
Kongre, 28 Kasım – 1 Aralık 2019’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
Kaya Palazzo Golf Resort, Belek – Antalya

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir