3. Think Tech Bilişim Kampı

Bilişim Kampı

Anbean tarafından bu sene 3.sü düzenlenecek Think-Tech Bilişim Kampı, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden seçilmiş bilişim teknolojisine ilgili öğrencilerle, teknoloji/bilişim sektörünün en iyi şirketlerini aynı platformda buluşturmayı hedefleyen interaktif bir aktivitedir.

16-17 Mart tarihlerinde, İstanbul’da, konaklamalı olarak gerçekleştirilecek olan Think-Tech Bilişim Kampı, kariyerlerine yön vermek isteyen, yeteneklerini bilişim teknolojisinde nasıl kullanacaklarını merak eden ve bu alanda yoğunlaşmış şirketleri yakından tanımak isteyen 3. ve 4. sınıf öğrencilerine ve yeni mezunlara iki günlük heyecanlı bir deneyim fırsatı sunuyor.

Think-Tech Bilişim Kampı; şirket sunumları, kod yazım yarışması, focus gruplar, inspiring talk oturumları ve daha birçok interaktif aktiviteyle katılımcılarına teknoloji ve bilişim dünyasının kapılarını açarken öğrencilerin modern iş hayatına ilk adımlarını atmalarını sağlıyor.

Bunun yanı sıra, Think-Tech Bilişim Kampı, bilişim teknolojisi ve yazılım alanlarında istihdam edilmek üzere yetenekli adaylar arayan şirketlere çok etkili bir ortam sunuyor.

Başvuru Şartları:
Bilişim ve yazılım kariyeri hedeflemek,
3., 4. sınıf lisans öğrencisi, yeni mezun veya yüksek lisans öğrencisi olmak,
Yeterli CV’ye sahip olma,
Kamp katılım ücreti 100 TL’dir.
Belirtilen kriterler dışındaki başvurular CV doğrultusunda değerlendirmeye alınabilir.

KATILIM KOŞULLARI
Bilişim ve yazılım kariyeri hedeflemek
Lisans ve yüksek lisans öğrencisi olma
Yeterli CV’ye sahip olma
Etkinliğe katılım ücreti 100 TL’dir.

http://www.anbean.co/think-tech-camp-basvuru

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

1 × three =