3. Junioshow Bebek ve Çocuk Giyim Genç Tasarımcılar Yarışması

Genç Tasarımcılar Yarışması

3. Junioshow Bebek ve Çocuk Giyim Genç Tasarımcılar Yarışması

3.Junioshow Bebek ve Çocuk Giyim Genç Tasarımcılar Yarışması” BTSO (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası) ve BEKSİAD (Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş adamları Derneği) tarafından düzenlemekte, bebek ve çocuk giyim gruplarınca desteklenmektedir.

SON BAŞVURU TARİHİ UZATILMIŞTIR : 01 / 06 / 2018

1- YARIŞMANIN AMACI

• Bebek ve çocuk giyim sektöründe yenilikçi tasarımları ve fikirleri desteklemek,

• Bebek ve çocuk giyim alanında ülkemizi uluslararası pazarda temsil edecek tasarımları teşvik etmek,

• Genç yeteneklerin ilgisini bu alana çekmek ve onları sektörle buluşturmak,

• Katma değeri yüksek özgün tasarımların geliştirilmesine destek vererek sektörün rekabet gücünü arttırmak.

A-YARIŞMANIN TEMASI

“Çocukların Hayal Dünyası ile Tasarla”

Hayatta sınır koyulamayacak, engelsiz, en saf ve samimi fikirler çocukların hayal gücüdür.

3.Junioshow Bebek ve Çocuk Giyim Genç Tasarımcılar Yarışması’nda katılımcılardan, çocukların hayal gücünün sınırsızlığı ile oluşturduğu keyifli dünyadan ilham alarak, hayal gücünü geliştirmeyi teşvik edecek ve harekete geçirecek fikirlerini, uygun detaylar ve desenlerle bütünleştirerek bebek ve çocuk koleksiyonları tasarlamaları beklenmektedir.

2- YARIŞMANIN BAŞVURU KOŞULLARI

Yarışmaya katılacak öğrencilerin; üniversitelerin güzel sanatlar, sanat ve tasarım, mühendislik fakültelerinin lisans ve yüksek lisans programlarının tekstil, tasarım ve moda ilgili bölümlerinde ya da yüksek okulların ve meslek yüksek okullarının tekstil, tasarım ve moda ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmaları gerekmektedir. Adı geçen bölümlerden son 6 ay içinde mezun olmuş kişiler de yarışmaya başvuru yapabilir.

3- YARIŞMANIN KATEGORİLERİ VE TEKNİK AÇIKLAMALAR

3.Junioshow Bebek ve Çocuk Giysi Tasarım Yarışması, bir ana tema altında, üç farklı kategoride düzenlenecektir. Her üç kategori için de yarışmacılar bir adet tema paftası, bir adet teknik çizim paftası ve en fazla beş adet ürün anlatım paftası (ürün paftası, tema paftası ve teknik pafta ile toplamda en fazla yedi adet pafta) tasarlayarak yarışmaya katılabilirler. Tercih edildiği takdirde paftalar, koleksiyonu içeren A5 boyutunda hazırlanacak mini bir katalogla da desteklenebilir.

A-TEKNİK AÇIKLAMALAR

TEMA PAFTASI:

Koleksiyona ait esin kaynaklarının (görsel veya metin), malzeme, kumaş ve aksesuarlar için araştırma, kavramsal yaklaşım, koleksiyon ismi gibi bilgilerin yer aldığı A3 boyutundaki bir tema paftası (Mood Board) tasarlamalıdırlar.

TEKNİK ÇİZİM PAFTASI:

Koleksiyona ait giysilerin ön ve arka görünümleri içeren illüstrasyon, ürünleri anlatan teknik çizim, tasarımda kullanılan kumaş veya kumaşlardan örnekler, kullanılacak malzeme ve aksesuarları vb. belirten örnekler ve gereken açıklamalar A3 boyutundaki teknik çizim paftasında yer almalıdır.

ÜRÜN ANLATIM PAFTASI:

Tasarımların bebek veya çocuk üzerine giydirilmiş şekilde farklı açılardan görsellerini içeren paftadır. Ürünlerin var ise, kullanım kolaylığı sağlayan işlevsel önerileri de A3 boyutundaki ürün anlatım paftasında yer almalıdır.

B-KATEGORİLER

1. Kategori 0-1 yaş Bebek Ürünleri

Bu kategoride hastane çıkış ürünleri (tulum, body, önlük, şapka, alt zıbın, tek alt ve battaniye) tasarımlarının yer aldığı bir koleksiyon hazırlanması istenmektedir.

Koleksiyonda hazırlanacak paftalarda, hastane çıkış ürünleri grubuna ait (tulum, body, önlük, şapka, alt zıbın, tek alt ve battaniye vb.) birkaç farklı ürün tasarımını içeren kapsül bir koleksiyon olmalıdır.

2. Kategori 1-10 yaş Kız Çocuk Giysi Ürünleri

Bu kategoride elbise ve abiye elbise, etek, bluz, ceket, hırka, yelek, eşofman takım, sweatshirt, t-shirt, mont, palto, yağmurluk, atkı-bere-eldiven, pijama vb. ürün tasarımlarının yer aldığı bir koleksiyon hazırlanması istenmektedir.

Koleksiyondaki paftalarda bir ürün grubuna ait ürünler (örnek: mont koleksiyonu, abiye elbise koleksiyonu) olabileceği gibi, birkaç farklı ürün tasarımını (etek, bluz, pantolon, hırka gibi ürünleri) içeren kapsül bir koleksiyon (en az 2 parçadan oluşan kombinler) da olabilir.

3. Kategori 1-10 yaş Erkek Çocuk Giysi Ürünleri

Bu kategoride ceket, pantolon, gömlek, takım elbise, hırka, yelek, eşofman takım, sweatshirt, t-shirt, mont, palto, yağmurluk, atkı-bere-eldiven, pijama vb. ürün tasarımlarının yer aldığı bir koleksiyon hazırlanması istenmektedir.

Koleksiyondaki paftalarda bir ürün grubuna ait ürünler de (örnek: takım elbise, gömlek koleksiyonu gibi) olabileceği gibi birkaç ürün tasarımını (Pantolon, gömlek, hırka vb. ürünleri) içeren kapsül bir koleksiyon (en az 2 parçadan oluşan kombinler) da olabilir.

Uygun bulunması halinde “En İnovatif (Yenilikçi) Tasarım Ödülü” verilecektir.

4-GENEL AÇIKLAMALAR

•Yarışmacılar her üç kategoriye birbirinden farklı en fazla birer (her kategori için ayrı bir dosya)dosya ile başvurabilirler. Yarışmaya katılan her bir dosyanın farklı bir rumuzu olmalıdır.

•Yarışma başvuru dosyaları her üç kategori için de tek aşamada değerlendirilecektir.

•Yarışmaya son başvuru tarihi, 25.05.2018’tir. Bu tarihe kadar yarışma Sekretaryasına elden veyakargo ile iletilmeyen dosyalar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Dosyada yer alan paftaların üzerinde yarışmacının ismi, imzası veya gerçek kimliğini ortaya koyacak bir ibare yer almamalıdır.

•Yarışmacılar, başvuru belgelerini, tema paftası, teknik çizim paftası ile birlikte en fazla 7 adet (2+5)olabilen A3 boyutundaki paftaları A3 boyutlarında bir zarf içerisinde teslim etmelidir. Gönderim sırasında kaybolan evrak/tasarımların sorumluluğu başvuru sahibine ait olacaktır.

•Teknik açıklamalarda belirtilen şartlara uygun olmayan dosyalar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

• Eksik belge ile yapılan ve/veya son teslim tarihinden sonra ulaşan sunum dosyalarıdeğerlendirmeye alınmayacaktır.

•Sunum paftaları üzerinde rumuz dışında yarışmacının kimliğini belirtecek herhangi bir işaret veyabelirleyici herhangi bir iz görülmesi durumunda proje yarışma kapsamından çıkarılacaktır. (Rumuz 3 harf ve 3 rakamdan oluşmalıdır. Rumuz 3 harf ile başlayıp, 3 rakam ile bitecek şekilde oluşturulmalıdır. Örneğin; ABC123)

•Yarışmaya gönderilen tasarımlarda özgünlük, daha önce başka bir yerde üretilmemiş,ticarileşmemiş olması, düzenlenen başka bir yarışmada ödül almamış olması şartları aranmaktadır. Bunun aksi bir durumun tespiti halinde, yarışmacı yarışmadan diskalifiye edilir; ödül kazandıysa BTSO tarafından ödülü nakden ve defaten geri alınır. Ödül kazanan yarışmacı böyle bir durumla karşılaşılması halinde aldığı ödül ve nakit tutarı geri vermeyi taahhüt eder. Ayrıca, yarışmaya gönderilen tasarımların özgün bir eser olmaması, aksine bir iddia olması ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmesi durumunda sorumluluk yarışmacıya ait olacaktır.

•Yarışmaya katılım bireyseldir, grup katılımı kabul edilmez.

•Yarışmaya katılan ve değerlendirme sonucunda dereceye giremeyen tüm dosyalar kazananlarınduyuru tarihinden sonra en geç 1 ay içinde geri alınmalıdır. BTSO ve/veya Jüri, bu süre içinde geri alınmayan eserleri saklamakla yükümlü değildir ve eserlerin kaybolması durumunda sorumluluk kabul etmez.

•Yarışmacıların tasarımlarında özgün ve yenilikçi öneriler geliştirilmesi beklenmektedir. Seçicikurul ödüle layık başvuru bulamadığı takdirde ödül vermeyebilir. Başarılı bulunan projeler ödül töreninde açıklanacak olup, ödüllere ilişkin ödemeler evraklarını eksiksiz olarak göndermiş proje sahiplerinin hesabına kazananların duyuru tarihinden itibaren 3 ay içinde yatırılacaktır. Yarışmacılar, gönderecekleri tasarımlar için belirtilen ödüller dışında, herhangi bir ödül veya ücret kesinlikle

talep edemez (tasarımları ödül alsın ya da almasın); yaptıkları başvurunun ardından yarışmadan çekilemezler.

• Jüri üyeleri, BTSO tarafından oluşturulacak olup, BTSO zorunlu hallerde jüride değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Jüri tarafından verilen kararlar kesin olup, itiraz yolu kapalıdır.

Katılımcılar bu hususu kabul etmiş sayılırlar. Yarışmacılar, Jürinin kararlarına saygı göstereceklerini, yarışmaya katılmış olmakla beyan etmiş olurlar.

• Dosyaların son gönderim tarihi 25 Mayıs 2018’ tir. Ancak BTSO tarihleri değiştirme hakkını saklı tutar.

5- DOSYALARDA BULUNMASI GEREKENLER

• Yarışmanın ürün grupları ve teknik açıklamalar bölümünde yer alan bilgiler doğrultusunda hazırlanan A3 boyutunda en fazla 7 adet pafta.

• Fotoğraflı Başvuru Formu, İmzalı Taahhütname (Şartname ekinde yer alan),

• Son mezun olduğu kuruma ait diploma ya da halen öğrenci ise öğrenci belgesi,

• Fotoğraflı özgeçmiş,

• Nüfus Cüzdan Fotokopisi.

6- DOSYALARIN TESLİM ADRESİ

Yarışmacılara ait dosyalar elden, posta veya kargo ile; OutWork (AFK İletişim Danışmanlık Ltd. Şti.)

Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa Sk. Bimar Plaza No:38 Kat:4 Daire:14 Beşiktaş / İstanbul adresine teslim edilmelidir.

Dosyaların teslim yeri Yarışma Sekretaryası adresidir. Yarışma ile ilgili tüm iletişimlerde söz konusu iletişim bilgileri kullanılacaktır. Posta nedeniyle meydana gelen gecikmelerden Yarışma Sekretaryası sorumluluk kabul etmeyecektir.

7- DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ

• Giysi tasarımlarının belirlenen temaya uygunluğu

• Giysi tasarımlarının özgünlüğü ve yaratıcılık düzeyi

• Giysi tasarımlarının koleksiyon oluşturabilme düzeyi

• Giysi tasarımlarının fark yaratma ve yenilikçilik düzeyi

• Giysi tasarımlarının işlevselliği ve kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilme düzeyi

• Giysi tasarımlarının üretilebilme ve uygulanabilme düzeyi

• Giysi tasarımlarının katma değer yaratma ve pazar oluşturabilme düzeyleri

8-ÖDÜLLER

Yarışma ödülleri her 3 kategori için: Birincilik Ödülü: 5.000 TL, İkincilik Ödülü: 3.000 TL, Üçüncülük Ödülü: 2.000 TL.

Bebek ve Çocuk Giyim Tasarım Yarışması için yukarıda belirlenen katılımlarda başarılı bulunan projeler ödül töreninde açıklanacak, ödüllere ilişkin ödemeler evraklarını eksiksiz olarak göndermiş proje sahiplerinin hesabına ödül töreninden itibaren 3 ay içinde yatırılacaktır.

Yarışmacılar, gönderecekleri tasarımlar için belirtilen ödüller dışında, herhangi bir ödül veya ücret kesinlikle talep edemez, tasarımları ödül alsın ya da almasın yaptıkları başvurunun ardından yarışmadan çekilemezler.

9- JÜRİ ÜYELERİ

Jüri üyeleri, BTSO tarafından oluşturulacak olup, BTSO zorunlu hallerde jüri üyelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Jüri tarafından verilen kararlar kesin olup, itiraz yolu kapalıdır. Katılımcılar bu hususu kabul etmiş sayılırlar. Yarışmacılar, jürinin kararlarında saygı göstereceklerini, yarışmaya katılmış olmakla beyan etmiş olurlar.

BTSO personeli, görevden çekilmiş olsalar bile jüri üyeleri ve jüri üyelerinin yakınları ile çalıştığı kurumlardan kişiler yarışmaya katılamaz. Bunun aksi bir durumun tespiti halinde, proje yarışmadan diskalifiye edilir; ödül verilmişse, BTSO tarafından ödülü nakden ve defaten geri alınır.

JÜRİ ÜYELERİ İSİM VE UNVANLARI

Rıdvan Hatipoğlu – BEKSİAD Yönetim Kurulu Üyesi

Sinem Budun – Akademisyen /Aydın Üniversitesi

Başak Özdemir – Tasarımcı, Akademisyen /Marmara Üniversitesi

Eda Zümrüt Turan – Müdür Yardımcısı /Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu

Gülin Özen -Tasarımcı

Kami Emirhan – Akademisyen/ Yeditepe Üniversitesi

Büşra Dilara Beşe – Tasarımcı/ LC WAIKIKI

10- YARIŞMA TAKVİMİ

Finalistlerin Duyuru Tarihi: 18/06/2018

Ödül Töreni Tarihi: 05/07/2018

11- TASARIM HAKLARI ve ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜLME ŞEKLİ

• Yarışmaya katılan her proje için “özgünlük” şartı aranmaktadır. Proje konusu eserin vb. daha önce başka bir yerde yayınlanmamış olması, diğer kurum ve kuruluş logolarını çağrıştırmaması gerekmektedir. Teslim edilen eserler vb. Türk Patent Enstitüsü’nce daha önce korunmaya alınmamış olmalı, tescil başvurusu yapılmamış olmalıdır. Sunulan eser vb. daha önce bir yerde kullanılmamış ya da yayınlanmamış olmalıdır. Seçici Kurul tarafından kopya olduğu anlaşılan tasarımlar vb. değerlendirmeye alınmayacaktır. Tasarımın vb. kopya olduğunun anlaşılması halinde ödül verilmeyecek, verilmiş ise ödül sahibi ödülü derhal iade edecektir.

Oluşacak her türlü sorunun hukuki yaptırımı ve süreçlerin maddi yaptırımı yarışmacıya ait olup, doğabilecek sorunlardan BTSO ve Jüri sorumlu tutulamaz.

•İlk 3 dereceye giren tasarımlar BTSO Yarışma Sekretarya ’sının arşivinde muhafaza edilir, yarışmacılar BTSO’nun söz konusu tasarımları sergileme ve kullanma hakları olduğunu kabul eder.

• Herhangi bir yerde yayımlanmış veya herhangi bir kişi ya da kuruluşa ait tasarımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

• Fikri mülkiyet haklarını ihlal eden tasarım sunumları diskalifiye edilecektir. Üçüncü kişilerin bütün yasal girişimlerinin sorumluluğu yarışmacıya aittir. Yarışmaya katılan tasarımların fikri mülkiyet haklarının ihlal edildiği yarışma sonuçlandıktan sonra anlaşılsa dahi, ödül geri alınır.

• Yarışmaya katılan tüm kişiler, taahhütname ile (EK1) katılım sırasında katılım koşullarını harfiyen kabul ettiklerini ve uygun koşulları yerine getirdiklerini kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

• 27 Haziran 1995 tarihinde yürürlüğe giren “Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname’ye göre, yarışmaya katılan bütün tasarımcıların, yarışmaya katıldıkları “yeni ve ayırt edici özelliğe sahip” tasarımlarının korunması için, Türk Patent Enstitüsü’ne başvurma ve tasarımlarına (masrafları kendilerince karşılanarak) “Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi” almaya hakları vardır. Arzu eden tasarımcılar, Türk Patent Enstitüsü, Hipodrom Cad. No:115 Yenimahalle 06330 Ankara adresine başvurabilirler.

• Başvuru formunun kişi tarafından imzalanması veya firma tarafından kaşelenmesiyle birlikte bu form, yarışmacı ve BTSO arasında yapılmış bir anlaşma olarak kabul edilecektir.

• Yarışma sonrası, dereceye giren finalistler verilecek ödüller dışında BTSO ve jüriden hiçbir talepte bulunamazlar.

• Yarışmayı düzenleyen ve finanse eden BTSO, yarışmaya katılan tüm projeleri yayımlamak arşivlemek ve yurtiçi ve yurtdışında sergilemek haklarına süresiz sahip olacaktır. Yarışmaya sunulan tasarımlar, yarışma bitiminden itibaren 1 ay içerisinde Yarışma Sekretarya ’sına yapılacak yazılı talep çerçevesinde geri alınabilir. 1 ay sonrasında gelen iade talepleri değerlendirilmeyecektir ve herhangi bir hak talep edilemeyecektir.

• Yarışmaya katılan bütün tasarımların, ticari amaçlı kullanımı için tasarımcıların izninin alınması gereklidir. Yarışmayı düzenleyen ve finanse eden BTSO üyeleri, uygun buldukları projeleri

satın alma girişiminde bulunabilirler. Bu nedenle BTSO ödül alan projeler üzerinde yarışma sonuçlarının açıklanmasından itibaren 6 ay süreli “Öncelik” ve “Ön Alım Hakkı” vardır.

• Yarışmada dereceye giren tasarımların, 5846 sayılı “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” kapsamında korunacak bir eser oluştuğunda bu eserin işleme, çoğaltma, yayma, temsil, kamuya iletim gibi mali hakları, tasarımların 12.06.1995 tarih ve 554 sayılı “Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname” kapsamında korunan “Endüstriyel Tasarımların Tescil Hakları ve Buluşların 12.06.1995 tarih ve 551 sayılı Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname” kapsamında korunan yeni buluşlara patent ve faydalı model belgesi alınması hakları münhasıran yarışmaya katılan yarışmacılara aittir. Bu hakların belirli bir süre kullanımı için lisans almak isteyenler ile bu hakları devir almak isteyenlerin, BTSO dan bağımsız olarak, yarışmacılarla sözleşme yapmaları ve ödenecek bedel konusunda tarafların anlaşmaları şarttır.

• Öncelik haklarını kullanarak lisans veya devir almak isteyen BTSO üyeleri ödemek istedikleri bedelden daha fazla bir bedelin başkaları tarafından önerilmesi durumunda, BTSO üyelerinin önalım haklarını kullanmaları, yarışmacılarla birlikte yeniden belirlenecek bedele göre olabilir.

• Serbestçe belirlenen ve BTSO üyeleri tarafından fiyat yüksekliği sebebiyle kabul edilemeyen eserlerin üçüncü kişiye devrine engel olunmaz. Üçüncü kişiye devirde, fiyatın yükseltilmesi veya şartnamenin hükmünün geçersiz kalınması için muvazaa yapılmış olursa BTSO üyesini bundan dolayı zedelenen haklarını talep etme hakları vardır.

• Yarışmaya katılan yarışmacıların haklarının lisans veya devir alınarak kullanılması durumunda, yarışmacıların; proje konusuna göre, tasarımcı veya eser sahibi veya buluşu yapan olarak adlarının belirtilmesini istemek hakları saklıdır.

• BTSO, yarışmaya katılan tasarımlardan uygun gördüğü tasarımların sergilenmesi amacıyla, bir ya da birden çok sayıda örnek modelini üretebilir ve bu modelleri geçici ya da sürekli olarak sergileyebilir.

Bu halde yarışmaya katılan seçilen eserinin BTSO’ya süresiz olarak tam kullanım hakkını verdiğini peşinen kabul ettiğini ve buna bağlı olarak, gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince yarışmaya gönderdiği eserinin çoğaltma, işlenme, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma vb. umuma arz ile ilgili bilumum haklar için BTSO’ya tam lisans/yetki verdiğini kabul eder.

• BTSO yarışmaya katılan eserleri; kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olarak, BTSO’yu temsil edecek her türlü basılı materyal ve dijital ortamda, medya ve reklam çalışmaları ile promosyon ürünleri, kırtasiye malzemeleri, antetli kâğıt, faks, pankart ve benzeri ortam ve faaliyetlerde kullanılıp çoğaltılabilecektir. Bu bağlamda, katılımcı ödül dışında herhangi bir telif hakkı talep edemeyecektir.

• Yarışmaya katılan tasarımların özgün olmamasından doğacak yasal sorumluluklar

BTSO ve jüriyi bağlamaz. Tüm sorumluluk yarışmacıya aittir. Bu gibi durumlarda, gerekli tespitler sonrasında, yarışmanın ödülü iptal edilerek, kendisine verilen ödül/ödüller geri alınır.

• Yarışmada ödül alan tasarımcının aldığı ödül tutarının T.C. kanunlarına göre vergi sınırını geçmesi halinde, verilmesi gereken vergiye ilişkin yükümlülük ilgili tasarımcıya aittir.

• Jüri, yarışmanın yararlılığı açısından gerekli gördüğünde, her bir kategorideki kazananların sayısını sunumların kalitesi ve miktarına göre değiştirme hakkına sahiptir.

• Bu yarışmaya katılanlar, bu şartnamenin belirlediği koşulları kabul etmiş sayılırlar.

DİĞER HUSUSLAR:

BTSO gerekli görünen hallerde katılımcılardan başvuru sırasında beyan edilen bilgilerin asıllarını isteyebilecek, katılım koşullarına uymayan başvuruları reddedebilecektir.

BTSO, yarışmacılar tarafından aksi talep edilmediği takdirde, katılımcılara ait bilgi ve resimleri projeleriyle birlikte duyurabilir ve yayınlayabilir. Yarışmaya gönderilen eserin özgün bir çalışma olmaması, aksine bir iddia olması ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmesi durumunda sorumluluk yarışmacıya ait olacaktır. BTSO ve/veya Jüri, kesinleşmiş yargı kararlarına dayanmayan iddiaları dikkate almak zorunda değildir.

YARIŞMA SEKRETERYASI İLETİŞİM BİLGİLERİ

OutWork (AFK İletişim Danışmanlık Ltd. Şti.)

Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa Sok. Bimar Plaza No:38 Kat:4 D:14 34349 Beşiktaş / İstanbul

TEL: 0539 523 40 85

Faks: 0 212 288 44 58

junioshowyarismasi.com yarisma@outwork.com.tr

EK1. TAAHHÜTNAME (BAŞVURU FORMU)

İMZA:……………………………………………………………………………………………….

RUMUZ:…………………………………………………………………………………………………………..

ÜRÜN KATEGORİSİ

(Lütfen uygun kategorinin yanındaki kutuyu işaretleyiniz)

0-1 yaş bebek giysi ürünleri

1-10 yaş kız çocuk giysi ürünleri

1-10 yaş erkek çocuk giysi ürünleri

YARIŞMA ŞARTNAMESİNDE BELİRTİLEN ŞARTLARI TÜMÜYLE KABUL EDİYORUM. BEKSİAD ve BTSO TARAFINDAN DÜZENLENEN 3.JUNIOSHOW BEBEK VE ÇOCUK GİYİM GENÇ TASARIMCILAR YARIŞMASI’NA KATILMAK ÜZERE GÖNDERMİŞ OLDUĞUM TASARIM ÖZGÜN BİR ÇALIŞMA OLUP, AKSİ BİR İDDİA OLMASI VE ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN

TASARIMIM ÜZERİNDE HAK İDDİA ETMESİ DURUMUNDA SORUMLULUK TARAFIMA AİTTİR.

KİŞİSEL BİLGİLER

ADI SOYADI:……………………………………………………………………………………..

DOĞUM TARİHİ VE YERİ:………………………………………………………………….. KAYITLI OLDUĞU ÜNİVERSİTE/BÖLÜM :………………………………………………

MEZUN OLDUĞU ÜNİVERSİTE/BÖLÜM/YIL:…………………………………………..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES :……………………………………………………………………………………………….

E-POSTA :……………………………………………………………………………………………….

TELEFON:……………………………………………………………………………………………….

GSM :………………………………………………………………………………………………..

FAKS :………………………………………………………………………………………………..

BANKA BİLGİLERİ (Ödüle hak kazanılması halinde ödül tutarının yatırılması istenen banka bilgileri) HESAP SAHİBİNİN ADI:…………………………………………………………………………………………………………………

BANKA ADI:……………………………………………………………………………………………………………………………………..

ŞUBE ADI:……………………………………………………………………………………………………………………………………….

ŞUBE KODU:…………………………………………………………………………………………………………………………………….

HESAP NO:………………………………………………………………………………………………………………………………………

İMZA:……………………………………………………………………………………………………………………………………………

TARİH :………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Ödül alamamam halinde ismimin yayınlanmasını istemiyorum.

http://junioshowyarismasi.com