3. Geleceğin Eğitimcileri Ödülleri

Değerli öğretmenlerimiz, yaptığınız çalışmaları ve projeleri anlatan en fazla 10 dakikalık bir video veya içinde fotoğraf, görsel ögeler, materyalleri içeren proje tanıtım dokümanı hazırlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Kimler Başvurabilir?
Özel veya kamuda görev yapan okul öncesi öğretmenleri, okul öncesi eğitim kurumlarının yöneticileri veya kurucuları, çocuk gelişimi ve eğitimi ve okul öncesi öğretmenliği bölümüne devam eden öğretmen adayları, çocuk/masal kitabı yazarları ve yayınevleri ödül başvurusunda bulunabilir.

Açıklanan alanlarda örnek ve başarılı çalışmalar yapanlar, bu yaptıkları çalışmaları ifade eden bir video çekimi yapıp veya bir doküman hazırlayıp başvuruda bulunabilirler.
Kişi, ekip ya da kurumlar birden çok uygulama/proje ile başvuru yapabilir.

Başvuru Şartları
3. Geleceğin Eğitimcileri Ödülleri, başvuruların iyiden kötüye doğru sıralandığı bir yarışma değildir. Örnek uygulamaları ve başarılı çalışmaları bütün eğitimciler ile paylaşmak, iyinin ve doğrunun çoğalmasını sağlamak, başarılı çalışma yapanların motivasyonlarını arttırmak için düzenlenmektedir. Başvuru yapılacak çalışmanın son 2 yıl içinde yapılmış olması, başka bir ulusal yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir. Henüz tamamlanmamış, uygulaması yapılmamış çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurunun 01 Eylül 2021 saat 24.00’e kadar elektronik olarak yapılması gerekir. Bu tarihten sonra elektronik başvuru sistemi otomatik olarak kapanacağından başvuru yapılamayacaktır.

Yapılan değerlendirme sonucu dereceye giren adaylara plaket takdim edilecektir. Ayrıca destekleyici kuruluşlar tarafından çeşitli hediyeler verilecektir. İstanbul dışı ödül alan adayların ise ulaşım ve konaklama giderleri kurumumuzca karşılanacaktır.

okuloncesiegitimzirvesi.com/odulbasvuru