2nd NATIONAL and INTERNATIONAL RESEARCH CONFERENCE

2nd NATIONAL and INTERNATIONAL RESEARCH CONFERENCE:Entrepreneurial University in the 21st Century

Mevlana Program partnerimiz Tayland Buriram Rajabhat Üniversitesi tarafından ve Akdeniz Üniversitesi’nin “Co-Host” olarak katkılarıyla Buriram Şehrinde 15 – 16 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan “2nd NATIONAL and INTERNATIONAL RESEARCH CONFERENCE” isimli etkinliğin teması “EntrepreneurialUniversity in the 2lst Century: Development of EntrepreneurshipEducationandResearchforSocialSustainability” olarak belirlenmiştir.

Konferansa, Eğitim, Sosyal Bilimler, Bilim ve Teknoloji, Sağlık Bilimleri, ve İşletme alanlarından gönderilecek bildiri özetlerinin 25 Aralık 2017 tarihine kadar kabul edileceği ve ortak düzenleyici olan üniversitemizin poster ve sözel sunu sahiplerinden 200 ABD doları olan katılım ücretinin yarısının (100 ABD doları) talep edileceği bildirilmiştir.

Tayland’ın geneline yayılmış olan Rajabhat Üniversiteleri ağı kapsamında bu ülke ile işbirliği geliştirme fırsatı da sağlayabilecek bu etkinliğe ilişkin daha fazla bilgi: http://nirc2018.bru.ac.th/index.php

Konferans sekreteryası e-posta: [email protected] veya doğrudan Düzenleme Komitesi Başkanı Asst. Prof. Dr. Akkarapon Numeihom [email protected]‘dan edinilebilir.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

ZİRAAT FAKÜLTESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin