29. İTÜ EMÖS “Dijital Orkestra”

İTÜ EMÖS
Dijital Orkestra

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene yirmi dokuzuncusu düzenlenen İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu) her sene iş ve teknoloji trendlerine uygun olarak belirlenen bir ana tema etrafında şekillenen Türkiye’nin en geniş kapsamlı öğrenci etkinliğidir.

İTÜ EMÖS; Türkiye’nin dört bir yanından başta endüstri mühendisliği öğrencileri olmak üzere birçok bölümden öğrenciyi bir araya getirmektedir. 5 gün boyunca devam eden İTÜ EMÖS, kapsamında öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan, gündüzleri ve akşamları ile dolu dolu geçen, 103 üniversite ve 96 bölümden 5000’i aşkın katılımcının ağırlandığı bir etkinliktir. Bünyesinde açılış kokteyli, oturumlar, kariyer atölyeleri, akşam eğlenceleri, sürpriz etkinlikler ve kapanış fasılını bulundurmaktadır. 3 gün sürecek olan ve beyin fırtınalarının dinmek bilmeyeceği oturumlar ve paneller kapsamında da katılımcılar iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi olacak ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

Geçen sene online düzenlenen 28. İTÜ EMÖS’te 3 gün boyunca C Level konuşmacılar ağırlandı, kariyer atölyeleri gerçekleşti ve 10.000’i aşkın katılımcısıyla interaktivitenin en üst seviyede olduğu bir etkinlik gerçekleştirildi.

29. İTÜ EMÖS

29. İTÜ EMÖS’te bu yıl “Dijital Orkestra” ana teması çerçevesinde “Innovation, Digital Humanities, Sustainability, Automation, Big Data & BI, AI & 5G” konuları işlenecek. İnsanoğlunun teknolojiyi ilk kullandığı tarihten bu yana teknoloji ile olan bağı asla kesilmemiştir. 20. Yüzyıldan bu yana hiç durmadan hızla ilerlemekte olan teknoloji dijitalleşme adı altında yeni bir düzen oluşturmaktadır. Biz de bu düzenin içerisinde hem yönetmen hem de seyirci olarak bulunmaktayız. Peki, sizce insanoğlu bu yeni düzen ile uyum içerisinde ilerleyebilecek mi? Yoksa bu orkestraya sadece seyirci mi kalacak? Dijital dünya ile uyumumuzu tartışacağımız, yeni dünya trendlerini, “Dijital Orkestra”daki yerimizi öğreneceğimiz 29. İTÜ EMÖS’e sen de davetlisin!

Oturumlar

Lider şirketlerden gelen üst düzey yöneticilerin, C level konuşmacıların ve sanat dünyasından da birçok konuşmacının belirlenen ana tema ve alt başlıklar çerçevesinde yaptıkları konuşmalardan oluşan panel şeklindeki oturumlarda 29. İTÜ EMÖS katılımcıları, iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi olabilecek; aynı zamanda diğer katılımcılar ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

15-19 Şubat 2022’de İTÜ EMÖS’te sen de bize katıl!

Detaylar için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

14 + four =