25. İTÜ EMÖS “Dinamik Hikaye”

25. İTÜ EMÖS “Dinamik Hikaye”

Türkiye’nin en uzun soluklu ve en yenilikçi öğrenci etkinliği İTÜ EMÖS bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamaya geliyor!

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden biri olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 25.si düzenlenen İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu(İTÜ EMÖS), 30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında “Dinamik Hikaye” ana teması çerçevesinde şekillenecek.

Sanayi devriminden beri süregelen endüstri hikayesinin, dünün,bugünün ve yarının inceleneceği 25.İTÜ EMÖS; ‘’Dinamik Hikaye’’ teması çerçevesinde Dijital Ekonomi, Otomasyon, Humanized Big Data, Immersive Technology, Ultimate Flexible Working Environment ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) alt başlıkları incelenecek.

Şehir dışından gelen katılımcılar için konaklama seçeneği de bulunan ve 5 gün sürecek olan etkinlik kapsamında, dinleyiciler alanında uzman üst düzey yöneticilerin katılacağı oturumlar ile hem güncel iş trendleri hakkında bilgi sahibi olacak hem de iş dünyasının önde gelen isimleri ile birebir iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

Oturumlara paralel olarak gerçekleşecek olan İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri ile dev şirketler ile vaka analizi, iş simülasyonu ya da eğitim gibi platformlarda bir araya gelme şansı yakalayacak olan katılımcılar, diğer yandan da kültür, sanat, kişisel gelişim vb. gibi ilgileri olan alanlar üzerine gerçekleşecek interaktif workshoplarla hem eğlenecek hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecekler.

84 üniversite ve 96 farklı bölümden 1700’in üzerinde katılımcı ile gerçekleşen İTÜ EMÖS’te sen de yerini al, dünü, bugünü ve yarını birlikte inceleyelim!
*Kayıtlarımız çok yakında açılacaktır.
*Etkinliği okul, bölüm ve sınıf ayrımı olmaksızın katılım mevcuttur.
*Seminerlere katılım tamamen ücretsizdir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK)

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.
Exit mobile version