23.TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi

Dişhekimliği Kongresi
Dişhekimliği Kongresi

23.TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Ağız ve Diş sağlığına yönelik teşhis ve tedavi yöntemlerinin gelişim ve değişimindeki hızlı süreç nedeniyle meslek içi eğitimin artarak önem kazandığı son yıllarda TDB kongreleri her zaman “Sürekli Dişhekimliği Eğitiminin” lokomotifi olmuştur.

Bu yıl, 23.TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi hem bilimsel içeriği, hem sektörel yüksek katılımı hem de sosyal programı ile gelecekte bulunduğu coğrafyanın en önemli dişhekimliği organizasyonu olması çalışmalarımızın bir adımı olarak İstanbul’ da gerçekleştirilecek. Ayrıca, meslektaşlarımızın katılımını kolaylaştırmak için kayıt ücreti de dahil birçok konuda olumlu çalışmalar yapılmıştır.

Nazım Hikmet Gülhane Parkında ceviz ağacıdır bir şiirinde. Yaprakları elleridir. Yüz bin eliyle dokunur İstanbul’a. Eylül’de otuz bin eli olan Türk Dişhekimleri Birliği olarak binlerce elimizle dokunalım İstanbul’a, kongremize.

Sonbaharda Istanbul’da bulusmak umuduyla…

Dr.A.R. İlker Cebeci
Türk Dişhekimleri Birliği & Kongre Başkanı

Değerli Meslektaşlarım,

Yine, Yeniden İstanbul’dayız…

Türk Dişhekimleri Birliği’nin en güzel kongrelerine imza atan İstanbul Dişhekimleri Odası olarak bu yıl 23.sünü gerçekleştireceğimiz kongrede sizlerle yine bir arada olmayı heyecanla bekliyoruz.

Son dönemlerde ülkemiz ve meslegimiz üzerindeki sıkıntıları bir nebze olsun aşmak ve gelecek günlere daha olumlu bakabilmek, mesleğimizdeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri paylaşmak amacıyla sizleri İstanbul’daki kongremizde görmek istiyoruz.

Bu yıl kongremizi bir dünya kenti olan İstanbul’umuzun en güzel zamanlarından biri olan Eylül ayında gerçekleştireceğiz.

TDB 23. Kongresi; ulusal ve uluslararası konuşmacıları, panelleri, kursları, ve serbest tebliğlerle dolu zengin bilimsel yönünün yanında teknolojinin en son yeniliklerinin sunulduğu, yaklasık 5000 m² alanda
kurulu fuarıyla da meslektaşlarınızla buluşmak ve yeni dostluklar oluşturmak amacıyla ajandanızda şimdiden 21-24 Eylül’ü işaretleyin.

Meslektaşlarımızı, diş teknisyenlerimizi ve özellikle yeni mezun meslektaşlarımızı aramızda görmek ve güzel bir İstanbul sonbaharında bugüne kadarki dişhekimliği kongrelerinin en görkemlisinde sizlerle İstanbul’da, kongremizde buluşmak istiyoruz.

BU KONGREMİZİ; BİZLERİ YETİŞTİREN HOCALARIMIZA, DİŞHEKİMLİĞİ MESLEĞİNE VE KONGRELERİNE EMEK VEREN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA ADIYORUZ.

Prof.Dr. Turhan Atalay
İstanbul Dişhekimleri Odası & Organizasyon Komitesi Başkanı

Önemli Tarihler
Erken Kayıt Son Tarihi 21 Ağustos 2017 Pazartesi
Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi 21 Temmuz 2017 Cuma
Bildiri Özeti Kabul Mektupları Gönderim Tarihi 11 Ağustos 2017 Cuma
Meslek Sorunları Sempozyumu 20 Eylül 2017 Çarşamba
TDB 23. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 21-23 Eylül 2017
Expodental 2017 Fuarı 21-24 Eylül 2017

http://www.tdbkongreleri.org/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin