23. İTÜ Sektör Günleri “4 Sektör 4 Lider”

 

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki Sektör Günleri bu defa “4 Sektör 4 Lider” formatıyla geliyor!

 

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 23.sü düzenlenecek olan İTÜ Sektör Günleri; öğrenciler arasında popülerliğini her geçen gün artıran 4 farklı sektörden, sektörünün lideri 4 firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

 

BOSCH, P&G, Microsoft ve Mavi’den gelen üst düzey yöneticilerin katılım gösterecekleri oturumlarda yönetici ve işverenler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının değişen dinamikleri yorumlayacaklar.

 

Öğrencilere sektörde önde gelen firmaların üst düzey yöneticileriyle tanışma, onlarla fikir alışverişinde bulunma ve sektörü yönetici bakış açısıyla değerlendirebilme fırsatını vermesiyle ilgi toplayan etkinlikte yer alacak katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

 

Steven Young – BOSCH CEO

 

Cüneyt Yavuz – Mavi CEO

 

Onur Koç – Microsoft Genel Müdür Yardımcısı

 

Burak Akkiriş – P&G Türkiye ve Kafkaslar Tedarik Zinciri Direktörü

 

Okul, sınıf, bölüm ayrımı olmadan herkesin katılabildiği 23. İTÜ Sektör Günleri’ne başvurmak için www.ituemk.org adresine tıklayıp kayıt formunu doldurabilirsiniz.

 

* Organizasyona katılım ücretsizdir.

*Organizasyonda okul, sınıf veya bölüm ayrımı bulunmamaktadır.

* Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.