22.Acil Tıp Bahar Sempozyumu

22.Acil Tıp Bahar Sempozyumu

Çok Kıymetli Acil Tıp Meslektaşlarımız

22.Acil Tıp Bahar Sempozyumu’nu heyecanını sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Bilgilerin hep güncel kalmasını sağlayan bilimsel toplantılar bilgiye hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmada çok önemli yer tutmaktadır. İki gün boyunca devam edecek bilimsel oturumların yanında sosyal programlar ile sizleri dinlendirmeyi ve iyi vakit geçirmenizi amaçlamaktayız. Aydın’ın farklı atmosferinde buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında tarihi dokunun güzelliklerinin tadına da birlikte varabilmenin heyecanını duyuyor, sizleri aramızda görmek istiyoruz. Aydın için uygun ve güzel bir tarih olan Mart ayında katılımınız bize güç verecektir.

Aydın’da buluşmak üzere;

Saygılarımızla

Katılım Ücreti Hekimler: 200 TL ATT-Hemşire-Paramedik: 100 TL Öğenci: 50 TL

Kahve molaları, kurs basılı malzemeleri, kurs kapsamındaki bilimsel etkinliklere dahildir. Yukarıdaki katılımcı paket fiyatına KDV dahil değildir.

Konaklamalı Katılımcı Paket Fiyatı 100 TL (Çift kişilik odada kişi başı) 175TL (Tek kişilik oda)
Katılımcı paket fiyatı,1 gecelik “tam pansiyon” koşullarında konaklama (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği), otel transferleri, kahve molaları, kurs basılı malzemeleri, kurs kapsamındaki bilimsel etkinliklere dahildir. Sosyal Gezi Programı katılım dahil değildir. Yukarıdaki katılımcı paket fiyatına KDV dahil değildir (Katılım ücreti dahil değildir).

Konaklamasız Günübirlik Katılımcı Paket Fiyatı 70 TL
Konaklamasız günübirlik katılımcı paket fiyatına, öğle yemekleri, kahve molaları, kurs basılı malzemeleri, kurs kapsamındaki bilimsel etkinliklere katılım dahildir (Katılım ücreti dahil değildir).

Önemli Notlar:
0-6 Yaş çocuk ücretsiz olup 7-12 yaş % 50 dir.

Özel transferleriniz için lütfen Doris ile irtibata geçiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.