21. Yaratıcı Yenilikçi Öğretmen Semineri “Yapay Zeka ile Eğitimin Değişimi”

Öğretmen Semineri
Öğretmen Semineri

21. Yaratıcı Yenilikçi Öğretmen Semineri için geri sayım başladı! 21. YYÖS, 27 Nisan’da “Yapay Zeka ile Eğitimin Değişimi” temasıyla İzmir Özel Türk Koleji ev sahipliğinde, Uzay Kampı ana sponsorluğunda gerçekleşiyor!

Yenilikçi Yaratıcı Öğretmen Semineri’nde sunulacak iyi uygulamalar/ materyaller, son başvuru tarihine kadar yapılan başvurular arasından, önceden belirlenmiş ve ilan edilmiş değerlendirme ölçütlerine uygun, uzmanlık alanına göre oluşturulmuş kurul tarafından değerlendirilir. Önceden belirlenmiş değerlendirme kriterleri sonucunda sunuya hak kazanan çalışmalar seçilerek ilan edilir. EÇEV’in eğitimde markalaşmış projelerinin başında gelen Seminerlerin etki alanı ve ulaştığı izleyici kitlesi her yıl genişlemektedir.

Ulusal düzeyde katılım ile gerçekleşen ve her yıl etki alanı büyüyen YYÖS, 2024 yılında “Yapay Zeka ile Eğitimin Değişimi” temasıyla 27 Nisan Cumartesi günü düzenlenecektir. Bu yıl yirmi birinci kez kapılarını açan YYÖS, alanında uzman, vizyoner konuşmacıların konuk edileceği ana oturumlar tüm katılımcıları buluştururken, eş-zamanlı gerçekleştirilecek sunum oturumları da, öğretmenlerimize ilham vermeye devam edecek.

Sunum başvurusunda bulunacağınız çalışmalar, ürettiğiniz materyaller, sınıf içi/dışı uygulamalar ve atölyelerin; yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşımda olmasının yanı sıra, öğrencilerin sosyal duygusal ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirecek olması, merak duygusu ve bakış açısını genişletecek etki yaratması da önemsediğimiz bir özelliktir.

Öğretmen eğitimleri için sayfamızı takip ediniz.

Başvurularınızı kolaylaştırabilmek adına aşağıdaki branşlar belirlenmiştir. Sunumuzun ilgili olduğu branşı işaretlemeniz gerekmektedir.

Beden Eğitimi
Bilişim Teknolojileri
Edebiyat (Lise)
Fen Bilimleri (Fizik/Kimya/Biyoloji)
Fen Bilimleri (Ortaokul)
Görsel Sanatlar
Müzik
Matematik (Ortaokul/Lise)
Okul Öncesi
PDR
Sınıf Öğretmenliği
Sosyal Bilgiler (Ortaokul)
Sosyal Bilgiler (Tarih/Coğrafya/Felsefe/Psikoloji vb.)
Türkçe (Ortaokul)
Yabancı Dil

2024 yılında yirmi birinci YYÖS, “Yapay Zeka ile Eğitimin Değişimi” temasıyla 27 Nisan Cumartesi günü İzmir Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü’nde yüz yüze düzenlenecektir.

https://yaraticiyenilikciogretmen.com