2023-2024 Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Sağlık Bilimleri Fakülteleri Öğrencilerine Burs

Öğrencilere Burs
Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik Öğrencilerine Burs

Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı olarak, geleceğin sağlık sektörü liderlerini destekleyerek sağlık hizmetlerinin kalitesini ve erişilebilirliğini artırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, yüksek potansiyelli gençlerimize rehberlik etmek ve eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Burs Programı’nı gurur ve heyecanla sunuyoruz.

2023-2024 eğitim dönemi Vakfımızdan Karşılıksız Burs başvurusunda bulunmak isteyen başvuracak öğrencilerin; Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Sağlık Bilimleri Fakültelerinin 2. Sınıf ve üstünde okuyor olması, Tıp ve Diş Hekimliği fakülteleri için ise son sınıf öğrencisi olmaması gerekmektedir.

KARŞILIKSIZ BURS BAŞVURULARI

NOT:2022-2023 Döneminde Vakfımızdan Karşılıksız Burs alan bursiyerlerimizin sınıfını geçmiş ve not ortalaması en az 2 olması halinde başvurabilirler.

Öğrencilerin başvuru formunu ve istenen belgeleri sisteme eksiksiz olarak yüklemeleri gerekiyor. Aksi halde başvurular geçersiz olmaktadır.

1)İLK KEZ BAŞVURACAKLAR İÇİN BAŞVURU FORMU

2) 2022-2023 DÖNEMİNDE BURS ALAN BURSİYERLERİMİZ İÇİN BAŞVURU FORMU

Vakfın Amacı
Türkiye’de yaşayan herkese eşit, dengeli ve mümkün olan en yüksek düzeyde koruyucu ve iyileştiriciyi sağlık hizmetleri ile sosyal yardım ve sosyal hizmetleri etkili bir biçimde sunabilmek için maddi ve manevi katkıda bulunmak ve bu amaçla yeni kaynaklar sağlamaktır.

SAĞLIK VE SOSYAL YARDIM VAKFI
T: +90 312 435 97 22 – 23 – 24
E-posta : ssyv@ssyv.org.tr – saglikvetoplum@ssyv.org.tr
Adres :Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. Ekşioğlu İş Merkezi No:16/11 Balgat – Çankaya / ANKARA