2020 – 2021 AKADEMİK YILI BURS BAŞVURU VE İŞLEMLERİ Yağmur Damlası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

BURS BAŞVURU DUYURUSU !
2020 – 2021 AKADEMİK YILI BURS BAŞVURU VE İŞLEMLERİ 01 EKİM 2020 TARİHİNDE BAŞLAYIP 24 EKİM 2020 TARİHİ MESAİ BİTİMİNDE ( 17:00 ) SONA ERECEKTİR.

1- ANILAN TARİHLERDEN ÖNCE VEYA SONRA YAPILACAK BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

2-DERNEĞİMİZ TARAFINDAN TEMİN EDİLECEK BURSLAR, ÖNCELİKLE GEÇEN YIL BURS ALAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞARILI OLANLARA VERİLECEKTİR.

3- BU YIL SADECE DEVLET ÜNİVERSİTELERİNE YENİ KAYIT YAPTIRAN LİSANS ÖĞRENCİLERİ DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ( ÖZEL VE VAKIF ÜNİVERSİTELERİ İLE MESLEK Y. OKULLARI DEĞERLENDİRME DIŞIDIR.)

4- ARTAN BURS OLMASI HALİNDE YENİ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

DUYURULUR

YÖNETİM KURULU

Biz, dünya nimetlerinden tüm insanların yararlanması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple paylaşma ve yardımlaşma bizim öncelikli hedefimizdir. İnsanlarımız arasında yapılacak yardımlaşmanın Milletimizi güçlendireceğinin ve kaynaştıracağının bilincindeyiz. Biz, komşusu aç yatarken, kendisi tok olarak uyuyamayan, azığını ve katığını paylaşmayı vicdani ve ahlaki sorumluluk bilenlerin neslindeniz. Biz, yardımın Allah rızası için yapıldığına inanan ve yapılan yardımı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın namus borcu olduğunu bilenlerdeniz. Bizimle aynı duyguları paylaştığını düşündüğümüz ancak günümüzün şartları gereği yardımlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta zorluk çekenler ile yardıma ihtiyacı olup ta bunu dile getirmeyenler arasında bir köprü görevi görmek üzere bir araya gelerek 11 Mart 2008 tarihinde YAĞMUR DAMLASI YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ’Nİ kurduk. Sizde bizimle aynı duyguları taşıyorsanız maddi ve manevi desteklerinizi bekliyoruz. Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu
www.yagmurdamlasi.org.tr