2016 NESİBE AYDIN SANAT YAZ OKULU

Çocukların duygusal ve estetik yaşamının gelişmesinde etkin bir rol oynayan SANAT, bu özelliğini bütünleyici olmasından alır. Eğer sanat olmazsa iletişim dünyası araçsız kalır. Sanat, çocuklardaki enerjiyi ve var olan kapasiteyi ortaya çıkarırken onların kendini ifade etmesine olanak verir.

Zengin, keyifli, sanat dolu içeriğiyle 2016 yazını renklendirecek olan Nesibe Aydın Sanat Yaz Okulu, çocuklarımıza en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Eğlenerek de gelişebileceklerini anlatan eğitimlerin yanı sıra gezileriyle de çocuklarımıza ayrıcalıklı unutulmaz bir yaz yaşatacaktır. Nesibe Aydın Sanat Yaz Okulu çocuklarımıza sanat, eğlence, gezi programları sunarak sanatla iç içe bir tatil geçirmesini sağlamaktadır.

Nesibe Aydın Sanat Yaz Okulu programının içeriğinde tiyatrodan resim atölyesine koro çalışmalarından dans eğitimlerine kil çalışmalarından enstrüman eğitimine, takı tasarımına kadar birçok etkinlik bulunmaktadır.
“SANAT YAZ OKULU” nda öğrencilerimiz; bireysel becerilerini geliştirirken sosyalleşecekler, eğlenirken öğrenecekler, yeteneklerini keşfedecekler.

Nesibe Aydın Sanat Yaz Okulunda;
• Haftalık etkinlik programları, grupların yaş özellikleri gözetilerek düzenlenecek ve uygulanacaktır.
• Öğrencimize her gün sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeği sunulacaktır. Gelişme çağında olan ve spor yapan çocukların günlük kalori ve besin öğesi ihtiyaçları göz önüne alınarak belirlenen menüler, hijyen kurallarına uyularak, Nesibe Aydın Okullarının mutfağında hazırlanmaktadır.
• Okul sağlık hizmetlerimiz tüm gün öğrencilerimizin hizmetinde olacaktır.
• Program, Nesibe Aydın Eğitim Kurumlarının, alanında uzman birimleri (Anaokulları, İlkokul; Sanat Akademisi, Spor Kulübü ve Bilim Kurulu) tarafından yürütülecektir.
Tesisimiz
Etkinlikler için Nesibe Aydın Sanat Akademisinin binası kullanılacaktır. Yüzme çalışmaları için Gölbaşı kampüsüne gidilecektir.

SANAT YAZ OKULU DÖNEMLERİ
1. Dönem 20 Haziran-1 Temmuz (Bayram tatili nedeniyle 2 hafta yapılacaktır.)
2. Dönem 11 Temmuz-29 Temmuz
3 Dönem 1 Ağustos-19 Ağustos
4. Dönem 22 Ağustos – 9 Eylül (Bayram Nedeniyle 2 hafta yapılacaktır.)

Dönem Ücretleri
• 2. ve 3. Dönem: 1.545 TL
• 1. ve 4. Dönem: 1.030 TL
Kayıt ücretlerine eğitim, yemek ve KDV dâhildir. Ulaşım velilerimiz tarafından sağlanacaktır. Dönemlerin başlamasından bir hafta öncesine kadar kayıt alınabilir.