2012 TÜRKİYE ŞAİRLERİ

Sevgili şairler;

2012 yılına sayılı günler kala, yenimecmua ailesi olarak ”2012 Türkiye Şairleri” şiir antoloji kitabını çıkarmayı planladık.

Katılmak isteyen şairler, iki (2) adet şiir ile katılım hakkına sahip olacaktır. Gönderilecek şiirler hece vezni ile, aruz vezni ile veya serbest tarzda yazılmış olabilir. Katılım ücreti kargo ücreti dahil 25 TL dir. Herbir katılımcıya dört (4) adet şiir kitabı gönderilecektir.

 

Katılım şartları:

1) Bu kitapta yer alacak şiirlerin sahipleri tüm katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

2) Şiirler Türkçe dilinde yazılmış olmalı, imla kurallarına riayet edilmiş olmalı,

3) Şiirler ağır hakaret, siyasi propaganda içermemeli,

4) Şiirler ve başvuru formu word belgesi içinde 12 punto times new roman yazı stiliyle yazılmış olmalıdır.

5) Katılım ücreti 25 tl olup, herbir katılımcıya dört adet şiir kitabı gönderilecektir. Bu ücrete kargo ve diğer tüm baskı ücretleri dahil edilmiştir.

6) Başvuru tarihleri: 18 Aralık 2011 – 10 Ocak 2012

7) 10 Ocak 2012 tarihine kadar başvurular alınıp, ocak ayı içerisinde kitaplar katılımcılara ulaştırılmaya çalışılacaktır. Fakat katılım sayısına göre bu tarihlerde bir değişiklik yapılabilir. Yenimecmua.com internet adresinden, herhangi bir güncelleme olması durumda, her türlü bilgi paylaşılacaktır.

8) Ücret Halkbank ATMlerinden 0558-01067660 numaralı hesaba yatırılmalıdır. Kartsız işlem ile bu hesap numarasına katılım ücretini yatırmanız esnasında sizden kimlik bilgisi ve cep telefonu numarası istenecektir. Başvuru formuna bankaya verdiğiniz numarayı yazmayı unutmayınız.

9) Şiir ve başvuru formunun yazıldığı word belgeleri [email protected] ve [email protected] mail adreslerine gönderilmelidir.

 

Başvuru Formu:

 

Bankaya verilen cep telefon numarası:

Ad soyad:

Mail adresi:

Açık adres:

Posta kodu: