2012-2013 Edirne Bu Benim Eserim Proje sonuçları

İL ÇALIŞMA GRUBU TARAFINDAN BÖLGE ÇALIŞMA GRUBUNA GÖNDERİLMESİ UYGUN BULUN PROJELER
SIRA NO İLİ İLÇESİ OKULU OKUL ADRESİ PROJE ALANI PROJE NO PROJE ADI 1. ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI 2. ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PROJE DANIŞMANI ÖĞRETMEN
1 EDİRNE İPSALA İbriktepe Atatürk Ortaokulu İBRİKTEPE-İPSALA MATEMATİK 2012001613 MATHRAKİ ECEM BİLGİN ALEYNA AY MEHMET ERENSAYIN
2 EDİRNE ENEZ Büyük Evren Aziz Yörük ortaokulu Büyükevren Köyü Enez Edirne FİZİK 2012002989 KOMŞULAR YANGIN VAR ESİN ERGEN SEMRA ÇAKICI HAKAN DEMİREL
3 EDİRNE ENEZ Büyük Evren Aziz Yörük ortaokulu Büyükevren Köyü Enez Edirne KİMYA 2012003005 LEKELERE DÜŞMAN FASULYE ÖZLEM KURTULDU ÖZLEM UYSAL HAKAN DEMİREL
4 EDİRNE ENEZ Büyük Evren Aziz Yörük ortaokulu Büyükevren Köyü Enez Edirne KİMYA 2012003960 TAVANLAR AKMASIN ECE RÜYA KAHVECİ ÇİĞDEM DAMLA ATEŞ HAKAN DEMİREL
5 EDİRNE MERKEZ Karaağaç Yatılı Bölge Ortaokulu KARAAĞAÇ MH. OFİS CD. NO:11 EDİRNE FİZİK 2012010368 HAVALI JENERATÖRÜN HAVASI SÖNDÜ ECEM KORKAN ÇAĞLA AKARET ŞEFİKA TEKİN
6 EDİRNE UZUNKÖPRÜ Safiye Erol Ortaokulu M.FEVZİ ÇAKMAK MAH. II.MURAT ORTA OKUL CD.NO 27 UZUNKÖPRÜ EDİRNE BİYOLOJİ 2012017266 DO-A OYA DELİŞAN NURDAN ÇELİK HALE ODABAŞI
7 EDİRNE UZUNKÖPRÜ Safiye Erol Ortaokulu M.FEVZİ ÇAKMAK MAH. II.MURAT ORTA OKUL CD.NO 27 UZUNKÖPRÜ EDİRNE BİYOLOJİ 2012017277 ATEŞ BÖCEĞİ AĞAÇ GÜL ÖZSOY ELÇIN ATLI HALE ODABAŞI
8 EDİRNE UZUNKÖPRÜ Safiye Erol Ortaokulu M.FEVZİ ÇAKMAK MAH. II.MURAT ORTA OKUL CD.NO 27 UZUNKÖPRÜ EDİRNE FİZİK 2012017283 ORGANIK AYTAFOR SAMET GÜRBÜZ ENGIN TUNÇ HALE ODABAŞI
9 EDİRNE MERİÇ Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulu KÜPLÜ KASABASI MERKEZ MAH. MATEMATİK 2012024297 UNUTULMAZ KARELER DAMLA RUMEYSA KAYA HÜSEYİN HİLMİ YILMAZ HURİYE PAZARLIOĞLU
10 EDİRNE MERİÇ Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulu KÜPLÜ KASABASI MERKEZ MAH. MATEMATİK 2012024447 ASAL PENCERE MERT BÖLGE NESLİŞAH CANATAN HURİYE PAZARLIOĞLU
11 EDİRNE MERKEZ Karaağaç Yatılı Bölge Ortaokulu KARAAĞAÇ MH. OFİS CD. NO:11 EDİRNE FİZİK 2012025775 CANLI KORUMA SİSTEMİ (CKS) ALI ERDAL HÜSEYIN DEREBAŞI ŞEFİKA TEKİN
12 EDİRNE ENEZ Yenice Ortaokulu YENİCE KÖYÜ BİYOLOJİ 2012027802 ÖKSEOTUNUN BİTKİ BÜYÜMESİ ÜZERİNE ETKİSİ DIDEM ÇAVUŞ BURÇIN TOPÇU İDRİZ AVCU
13 EDİRNE ENEZ Büyük Evren Aziz Yörük ortaokulu Büyükevren Köyü Enez Edirne KİMYA 2012028371 MAYALARIN TAKVİMİ TUTMADI AMA BİZİM MAYAMIZ TUTTU SEVDİYE KORKMAZ MUKADDES AYDIN HAKAN DEMİREL
14 EDİRNE MERKEZ Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu Fatih Mah. Alpaslan Yalkın Cad. EDİRNE MATEMATİK 2012028532 KARENİN ÖNCESİ VE SONRASI VEYSEL EMRE UYAR ÇAĞATAY ÇAĞLAYAN REFİK ŞAHİN
15 EDİRNE ENEZ Yenice Ortaokulu YENİCE KÖYÜ MATEMATİK 2012028953 SAYI DOĞRUSUNU BÖLELIM KAREKÖKÜ BULALIM ELIF VARDARELİ ECEM YAĞCI ZEYNEP KURT
16 EDİRNE ENEZ Büyük Evren Aziz Yörük ortaokulu Büyükevren Köyü Enez Edirne KİMYA 2012030704 BALLI BALLI ALEYNA ZEYTUN MİNEL ÇELİK HAKAN DEMİREL
17 EDİRNE UZUNKÖPRÜ Atatürk Ortaokulu ATATÜRK MAH. HAYRABOLU CAD. NO: 144 MATEMATİK 2012033484 KARE VE ÇEMBER ÖRÜNTÜSÜ ECEMNUR YASAVUL İMREN AKBAL
18 EDİRNE UZUNKÖPRÜ Atatürk Ortaokulu ATATÜRK MAH. HAYRABOLU CAD. NO: 144 KİMYA 2012037824 SANİTAMATİK BIRSU SAYGI ÖZDEN ÇOLAK
19 EDİRNE MERKEZ Karaağaç Yatılı Bölge Ortaokulu KARAAĞAÇ MH. OFİS CD. NO:11 EDİRNE FİZİK 2012038643 MPEMBA ETKİSİ MELISA YAĞMUR BİLGİÇ DOĞA ÖYKÜ KAMIŞ ŞEFİKA TEKİN
20 EDİRNE MERİÇ Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulu KÜPLÜ KASABASI MERKEZ MAH. MATEMATİK 2012039510 TÜMLER ÇARKIM GÜLSÜM SIMGE PAZARCI BERKAN ERTEKIN ÇİĞDEM ÇETİNSOY
21 EDİRNE MERKEZ Karaağaç Yatılı Bölge Ortaokulu KARAAĞAÇ MH. OFİS CD. NO:11 EDİRNE FİZİK 2012040718 VANTİLATÖRÜN BİLİNMEYEN GERÇEĞİ TÜRKAY BERFU ULE AYBERK AĞIRTOPÇU ŞEFİKA TEKİN
22 EDİRNE MERKEZ Plevne Ortaokulu FATİH MAH İBRAHİM AY CAD. EDİRNE BİYOLOJİ 2012044813 BİTKİLERİN YERÇEKİMİNE VERDIĞI YANIT DİDEM DÖNMEZ AYŞE SAYAR AHMET BARAN
23 EDİRNE MERİÇ Şehit Öğretmen Aydın Yılmaz İlkokulu BÜYÜKDOĞANCA MAH. UĞUR MUMCU CAD. KÜÇÜKDOĞANCA YOLU ÜZERİ MERİÇ/EDİRNE MATEMATİK 2012050579 KÜPSEL SAYILAR TOPLAMI MELİKE ONAY DOLUNAY PAZARCI ÖZGE AKDENİZ
24 EDİRNE KEŞAN Yenimuhacir Ortaokulu YENİMUHACİR BELDESİ KEŞAN- EDİRNE KİMYA 2012051919 TURUNCGIL PARFUMU ESRA GÜNEY NERGİZ DURMAZ
25 EDİRNE MERKEZ ÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU E-80 KARAYOLU TASİŞ YANI EDİRNE BİYOLOJİ 2012055672 BUZDOLABIMIZ TEMIZ MI SINEM MAVI ASAN CANAN ÇELIM
26 EDİRNE MERKEZ Karaağaç Yatılı Bölge Ortaokulu KARAAĞAÇ MH. OFİS CD. NO:11 EDİRNE FİZİK 2012056921 İSTER SICAK İSTER SOĞUK İÇERİM AYŞENUR ZAZA ELIF SEVDİK ŞEFİKA TEKİN
27 EDİRNE KEŞAN Raşit Efendi İlkokulu B.Cami Mah. M.Aksoy Caddesi Keşan / Edirne MATEMATİK 2012057056 BÖLMÜYORUZ ÇARPIYORUZ BERKE TURGUT NİLÜFER ŞAHİN
28 EDİRNE MERKEZ Plevne Ortaokulu FATİH MAH İBRAHİM AY CAD. EDİRNE KİMYA 2012057535 TUZ ÇOĞU ZARAR AZI KARAR BAŞAK DOĞA SAĞLAM BENGISU ADAŞ RIDVAN OĞUZ
29 EDİRNE MERKEZ ÖZEL EDİRNE BEYKENT ORTAOKULU KİRİŞHANE HACILAR EZANI MEVKİİ (AYŞE KADIN TREN GARI KARŞISI) EDİRNE FİZİK 2012057899 KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETEN ÇAMAŞIR MAKİNESİ BERKE ALADAĞ OZAN CAN YEREBASMAZ YÜCE KABAKLI
30 EDİRNE MERKEZ Karakasım Ortaokulu Karakasım Köyü EDİRNE BİYOLOJİ 2012060357 KARBONATLI KORUMA AYSU MADEN GÜLTEN SEVİ AKTUNA
31 EDİRNE KEŞAN Ahmet Yenice Ortaokulu AHMET YENİCE ORTAOKULU-YUKARI ZAFERİYE MAH.CUMHURİYET CAD. MATEMATİK 2012061563 SUYA DÜŞEN DAMLALARLA DİZİLİŞLER PINAR GÜZEL NİLSU YALÇIN SİBEL EŞME
32 EDİRNE ENEZ Hasköy Ortaokulu Hasköy/ENEZ MATEMATİK 2012062958 10 ILE 20 ARASINDAKI DOĞAL SAYILARI KISA YOLDAN ÇARPMA ECEM GÜRŞAT SALİHA ÜNAL BURCU YILMAZ
33 EDİRNE ENEZ Hasköy Ortaokulu Hasköy/ENEZ MATEMATİK 2012062969 7 ILE BÖLÜNEBILME KOLAYLIĞI ERAY ÇELİK UTKU GEZER BURCU YILMAZ
34 EDİRNE SÜLOĞLU Cumhuriyet Ortaokulu ŞAFAK MAHALLESİ, SÜLOĞLU EDİRNE MATEMATİK 2012068693 ÇEVREL VE İÇ TEĞET ÇEMBER MAHMUTCAN KAHRAMAN DERYA HATİPLER
35 EDİRNE KEŞAN Ahmet Yenice Ortaokulu AHMET YENİCE ORTAOKULU-YUKARI ZAFERİYE MAH.CUMHURİYET CAD. MATEMATİK 2012074742 KARE VE ÇEMBERIN SONSUZA YOLCULUĞU EZGI DEREN MERCAN ONUR ERSÖZ MERCAN ÇİĞDEM SALMAZ
36 EDİRNE UZUNKÖPRÜ İkinci Murat Ortaokulu BİYOLOJİ 2012077896 PASLI DEMİR BEKLETİLMİŞ SUYUN BİTKİ GELİŞİMİ ÜZERİNDE ETKİSİ KIVANÇ PULLUK BATUHAN GÜVEM FATİH ERTUNÇ
37 EDİRNE MERKEZ ÖZEL EDİRNE BEYKENT ORTAOKULU KİRİŞHANE HACILAR EZANI MEVKİİ (AYŞE KADIN TREN GARI KARŞISI) EDİRNE BİYOLOJİ 2012078943 SULAMA SUYUNUN ASITLIK DERECESININ BITKI GELIŞIMINE ETKISI UĞURCAN İNCELİ AHMET CEM ALEMDAR İBRAHİM ÖZKAN BİRER
38 EDİRNE KEŞAN Yekta Baydar Ortaokulu İSPAT CAMİ MH. SAFİYE EROL SOK. NO: 11 22900 KEŞAN/ EDİRNE BİYOLOJİ 2012082746 ALTI TARLA ÜSTÜ SERA ENES FATIH ORMAN BAŞAK BEKTAŞ ALPAY TOLGA ELEGEÇMEZ
39 EDİRNE MERKEZ Meriç İlkokulu YILDIRIM BEYAZIT MAH.KAPIKULE YOLU ASFALTI NO:16 FİZİK 2012086309 ISININ METALLERE OLAN ETKİSİ DURUKAN MANDACI BATUHAN ATARTUTAR MİNE ERDEN
40 EDİRNE MERKEZ Lala Şahinpaşa Ortaokulu BARUTLUK MAH. ARNAVUTKÖY KÜME EVLERİ TOKİ KONUTLARI BİYOLOJİ 2012087492 PROPOLIS EVIMIZDE YILMAZCAN İSMAILOĞLU SERAP ERGÜN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin