2011 BAHAR ŞENLİKLERİ AFİŞ ve BAHAR ŞENLİĞİ SLOGAN YARIŞMASI

Değerli Öğrencilerimiz;

Kocaeli Üniversitesi 2011 Bahar Şenlikleri 17-18 Mayıs 2011 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 17-18 Mayıs 2011yapılması planlanan “Üretkenlik” temalı Kocaeli Üniversitesi 2011 Bahar Şenlikleri için alt yapı çalışmaları başlatılmıştır. Gelişmeleri KOÜ 2011 Bahar Şenlikleri resmi web sitesi olan “senlik2011.kocaeli.edu.tr” adresli web sitesinden takip edebilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi, 11 Fakülte, 1 Devlet Konservatuarı, 7 Yüksekokul, 20 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitü, 14 Araştırma Merkezi ve Birim ile eğitim ve araştırma çalışmalarını sürdürmekte ve 21. yüzyılın çağdaş bir eğitim kurumu olarak bilgi üretme ve bilgiyi insanlık hizmetine sunmak suretiyle özverili çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir. Atatürk Milliyetçiliğine ve Cumhuriyetimizin temel niteliklerine bağlı gençler yetiştirmek Üniversitemizin öncelikli amacıdır. Bilgi iletişim teknolojilerini en ileri düzeyde kullanan üniversitemiz, eğitim sisteminde bilgi çağının gerektirdiği bilim dallarında çalışmalarını yoğunlaştırarak ülkemize daha çok hizmet vermek ve bu hizmetlere yenilerini eklemek istemektedir.

Öğrencilerimizden gelen istekler ve belirlenen bu tema doğrultusunda şekillenen şenlik programımızda profesyonel sanatçılar tarafından verilecek  ana konserlere, konferanslara, KOÜ ve çevre üniversitelerden gelecek amatör grup performanslarına, halk oyunları ve dans ekiplerinin gösterilerine, yarışmalara, sergilere, sanatsal etkinliklere, spor müsabakalarına, atölyelere, söyleşilere, tiyatrolara ve daha pek çok etkinliğe yer verilecektir.