20. Geleneksel Eğitim Sempozyumları

Geleneksel olarak her yıl sömestr tatilinde düzenlediğimiz ve eğitim-öğretim çalışmalarına önemli katkılar sağlayan Geleneksel Eğitim Sempozyumlarının yirmincisi 27 – 29 Ocak 2022 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Otel’de gerçekleştirilecektir.

Sempozyuma kimler katılabilir?
Sempozyumumuza Derneğimize üye olsun olmasın tüm öğretmen ve okul yöneticileri katılabilir. ( Firma ve Üniversiteler stant kiralamadan sempozyuma katılım sağlayamazlar ).

Ticari faaliyet gösteren firmayız, sempozyuma nasıl katılabiliriz?
Okul olmayan firmalar stant kiralayarak yada sponsor olarak katılım sağlayabilirler. Stant yada sponsor olmadan katılım sağlayan firmaların işlemleri iptal edilmektedir.

Kayıt işlemlerini nasıl yapabilirim?
Sempozyuma katılabilmeniz için öncelikle kayıt bölümünden Kurumsal, Firma, yada Bireysel kayıt yapmanız gerekmektedir. Aralık ve Ocak aylarından yapılan sempozyumlara katılan kurumlar aynı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirler). Kayıt işleminden sonra giriş yaparak katılımcı kayıtlarınızı ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sempozyum ücretli midir?
Evet sempozyumumuz ücretlidir. Ücret bilgisi için katılım ücretleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Ödeme işlemlerini nasıl yapabiliriz?
Sempozyum sitemiz bir interaktif sitedir. Kayıt ve ödeme işlemlerinizi Online olarak kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız ödemeler %100 güvenli bir şekilde, İş Bankası e-ticaret altyapısı kullanılarak tahsil edilmektedir. Hiçbir şekilde kredi kartı numaralarınız kaydedilmez. Sempozyum sitemizin güvenliği, 128 bit SSL sertifikasıyla Rapid SSL tarafından sağlanmaktadır.

Kurumumuza ait kredi kartı yok ne yapmalıyız?
Kredi kartı olmayan kurumlar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ödeme kısmında derneğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Havale için hesap numaramız

Hesap No:
Türkiye Özel Okullar Derneği İktisadi İşletmesi
İşbankası Akdeniz Caddesi Şubesi
İban No. TR77 0006 4000 0011 1300 4336 82

Faturalar nasıl ve ne zaman alabiliriz?
Faturalarınız Sempozyumdan sonra mali müşavirliğimizce sistemde kayıtlı olan bilgiler doğrultusunda kesilerek kargo ile adresinize gönderilecektir.

İptal ve İadeler
Sempozyuma katılan kurum yada firmalar 16 Ocak 2022 tarihinden önce (Oda Rezervasyonlarında) iptal, iade ya da değişiklik yapabilirler. Belirtilen tarih itibari ile İptal ya da değişikliklerde iade işlemi yapılmayacaktır.

Otelde konaklama mecburiyeti var mı? Dış Katılım bedeli ne kadar ödenecek?
Otelde konaklama mecburiyeti bulunmamaktadır. Ancak konaklama yapmadan sempozyuma gelmek isteyen katılımcılarımızın dış katılım bedeli (otel kullanım bedeli ve sempozyum katılım bedeli dahil günlük kişi başı 500 TL KDV dahil) ödeyerek dış katılımcı kaydı yapmaları gerekmektedir. Ayrıca aynı otele başka bir acenta üzerinden yapılan rezervasyonlar kabul edilememektedir.

antalya.tozok.org.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin