2. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

Sağlık Bilimleri

Değerli Meslektaşlarımız;
İlkinde büyük ilgi gören Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin ikincisini 24-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

“Sağlık Bilimleri ve Yaşam Bilimlerinde Disiplinler Arası Etkileşim” temalı kongremizde; Tıp Bilimleri, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Hemşirelik, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları başta olmak üzere sağlık ve yaşam bilimleri alanında çeşitli konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir.

“Teke yöresinin başkenti”, tarihi ve doğal güzellikleri ile bezenmiş Akdeniz bölgesinin şirin kenti Burdur’da, sağlık bilimleri alanında çalışan akademisyenleri, sektörel paydaşları ve öğrencilerimizi bir araya getirerek mevcut durum ve sorunların tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin ortaya konulacağı kongremizde sizleri misafir etmeyi amaçlamaktayız.

2. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin bilimsel ve sosyal programında yöreye ait köklü bir Yörük folklörünün motiflerini de bulabileceğiniz Burdur ilimizde sizlerin değerli katkıları ile güzel günlerde paylaşmak dileğiyle davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Yrd. Doç. Dr. Mümin POLAT
Kongre Başkanı

KONU BAŞLIKLARI
Dahili/Temel/Cerrahi Tıp Bilimleri
Diş Hekimliği
Eczacılık
Veterinerlik
Hemşirelik
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Beslenme ve Diyetetik
Ebelik
Çocuk Gelişimi
Acil Yardım ve Afet Yönetimi
Gerontoloji
Yaşam Bilimleri (Biyoloji, Kimya vd.)
Sağlık YönetimiSosyal Hizmetler
Yaşam Boyu Eğitim
Diğer
Multi Disipliner
Sağlık ve Yaşam Bilimleri Alanları.

https://ihslc.mehmetakif.edu.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin