2. Uluslararası Kök Hücre Öğrenci Kongresi

Merhaba Arkadaşlar,
Türkiye Ulusal Kök Hücre Öğrenci Konseyi(TÜRKKÖK) ve Ege Üniversitesi Kök Hücre Topluluğu(EGEKÖK) olarak sizlere 24-25-26 Mayıs tarihlerinde 2. Uluslar Arası Kök Hücre Öğrenci Kongresi İzmir’i sunmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.
TÜRKKÖK olarak İstanbul Üniversitesi’nin ev sahipliğinde geçtiğimiz sene Dünya’da bir ilk olarak gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Kök Hücre Öğrenci Kongrelerinin 2.’sini bu sene Ege’nin tarihin çağları boyunca değişmeyen en önemli Kültür, Turizm ve Bilim Kenti olan İzmir’de Ege Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlemekteyiz. Bilimin evrenselliğine dahil olma konusunda üniversite yıllarında atılabilecek en önemli adımlardan biri olarak gördüğümüz kongremiz, Kök Hücre olarak geçtiğimiz sene alınan Fizyoloji ve Tıp alanındaki Nobel ödülü ile de konumuzun sağlık alanında şu anda ve gelecekte ne kadar önemli bir yer teşkil ettiğini göstermektedir. Rejeneratif Tıp, Kanser ve Aging’de Kök Hücre başlıklı 3 temel temadan oluşan kongremizin sizlere Kök Hücre alanında geniş bir bakış açısı katmasını hedefliyoruz. Konuşmacılarımız ise alanında dünya çapında otör olarak kabul edilen(Bkz. Kongre Programı) yurt dışı ve yurtiçinden bir birinden değerli on dört isimden oluşmaktadır.
Güneşli ve sımsıcak bir İzmir Günü’nde 3 gün boyunca sizleri bilim’e doyacağınız, yurtdışı ve yurtiçinden pek çok yeni arkadaş edineceğiniz, Hocalarımız ve yeni arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşacağınız ve belki de size geleceğinizin kapılarını açacak bir kongreye bekliyoruz. Tüm bunların ardından ise eğlenceye ve gezmeye doyacağınız Dünya’nın en önemli miraslarından olan Efes, Meryem Ana gezimiz ve 21 Aralıktan da hatırlayacağınız Şarapları ile ünlü küçük ve adı gibi şipşirin bir kasabamız olan Şirince Kasabamız tüm doğallığı ve güzelliğiyle bizleri bekliyor olacak.
Hepinizi Bilime, Tarihe, Doğaya ve Hayatınızda çok güzel bir anı olarak yer etmesini umduğumuz kongremize bekliyoruz.

2. Uluslar Arası Kök Hücre Öğrenci Kongresi Başkanı
Murat Han TÜRKER

Yönetim Kurulumuz:

Murat Han Türker – Başkan

https://www.facebook.com/murathan.turker

m_hanturker@hotmail.com

Bahar Engin – İç İlişkiler Sorumlusu

https://www.facebook.com/baharengin90?fref=ts

baharengin90@yahoo.com

Ökkeş Zortuk

https://www.facebook.com/hikayeci

o.zortuk@gmail.com

Şebnem Uysal – Genel Sekreter

https://www.facebook.com/sebnem.uysal.39

Mehmet Ateş – Mali Koordinatör

mehmetates89@hotmail.com

Eldem Güvercin – Üye

https://www.facebook.com/eldem.guvercin

Ayşe Güven – Üye

https://www.facebook.com/ayse1989

ay_se1989@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.