2. Uluslararası Bilim, Mühendislik ve Teknolojide Yeni Trendler Kongresi

Teknoloji Trend

2. Uluslararası Bilim, Mühendislik ve Teknolojide Yeni Trendler Kongresi

“Genç Akademisyenler Birliği” tarafından 4-6 Eylül 2018 tarihinde Roma şehrinde Sapienza Üniversitesi ev sahipliğinde 2. Uluslararası Bilim, Mühendislik ve Teknolojide Yeni Trendler Kongresi, düzenlenecektir. Kongrenin amacı bilim mühendislik ve teknoloji alanındaki yeni eğilimlerle ilgili yapılacak araştırmalara temel oluşturmaktır.

Kongreye Teknoloji, Bilişim, Doğa Bilimleri, Mühendislik, Mimarlık ve Temel Bilimler alanlarındaki bildiriler kabul edilecektir.

Uluslararası bir düzenleme kurulu tarafından organize edilen kongremiz, bilimsel çalışmaların paylaşılmasının yanısıra, özellikle bilime gönül vermiş genç bilim insanlarını bir araya getirmek, ortaya konan sorunların çözümünde lokomotif rol oynamak, ortak çalışma gruplarının oluşturulmasına zemin hazırlamak misyonuyla yola çıkmıştır.

İtalyanın’nın kültür ve turizm merkezi Roma’da sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kongre dili İngilizce, İtalyanca ve Türkçe’dir.

Kongre Başkanı
Dr. Christian RUGGIERO
Sapienza Üniversitesi

Ana Konular

Önemli Tarihler
Özet Gönderim Son Tarihi 1 Mayıs 2018
Tam Metin Gönderim Son Tarihi 1 Ekim 2018
(Tam metinler kongre sonrasında sisteme yüklenebilir.)
Erken Kayıt Son Tarihi 1 Mayıs 2018
Kayıt Son Tarihi 15 Temmuz 2018

Kongre Hakkında
Genç Akademisyenler Birliği çatısı altında Uluslararası bir düzenleme ve bilim kurulunca organize edilen “International Congress on New Trends in Science, Engineering and Technology”, ilk olarak 2017 yılında Barselona’da gerçekleştirilmiştir. Kongre 2018 yılında Roma La Sapienza Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecektir.

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre, 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde İtalya’nın Roma şehrinde gerçekleştirilecektir. Kongreye Roma La Sapienza Üniversitesi, CoRiS departmanı ev sahipliği yapacaktır. Sapienza Üniversitesi Roma’nın en eski üniversitesi ve Avrupa’nın en büyük üniversitelerinden biridir.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları, organizasyon sekreteryası aracılığı ile tüm katılımcılara gönderilecektir.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran ve fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Kongre Dili
Bildiriler İngilizce, İtalyanca ve Türkçe hazırlanabilir, hazırlandığı dilde sunulabilir.

http://www.icontrends.org/kongre/icontrends_18

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin