2. Uluslararası 24 Kasım Başöğretmen Eğitim ve Yenilikçi Bilimler Sempozyumu

Başöğretmen
24 Kasım Başöğretmen

Değerli Bilim İnsanları, 21-22 Ağustos 2020 tarihleri arasında İktisadi Kalkınme ve Sosyal Araştırmalar Derneği 2. Uluslararası 24 Kasım Başöğretmen Eğitim ve Yenilikçi Bilimler Sempozyumu, Ankara’da bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Kongremize, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Ziraat, Veteriner, Sağlık Bilimleri, Mühendislik ve Matematik, Fen Bilimleri alanında EĞİTİM temalı alanlarında çalışan bilim insanları ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli bilim insanı katılacak olup uluslararası statüde gerçekleşecektir. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır. Kongrenin dili Türkçe ve Lehçeleri ve İngilizce’dir. Katılımcılar en fazla 3 (üç) bildiri ile kongreye katılabilir ancak sadece iki bildiri sunabilir.

Kongrede sunulan bildirilerin özet metinleri veya tam metinleri yazarın isteğine bağlı olarak elektronik ortamda ISBN’li Kongre Bildiri Kitabında, tam ve özet metin olarak yayınlanacaktır. Katılımcının isteğine bağlı olarak gönderilen bildiri, anlaşmalı uluslararası dergide (derginin şartlarını sağlayarak) makale olarak yayınlanabilecektir.

Sizleri Ankara’da görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla….

Sempozyum Disiplinleri

1- Tüm bilim dallarından EĞİTİM temalı yazılmış olan çalışmalar

2- Mühendislik, matematik, fen bilimleri alanlarında yazılmış (konu ve tema sınırlaması olmaksızın) özgün akademik çalışmalar

3- Sağlık bilimleri, ziraat, veteriner bilimleri alanlarında yazılmış (konu ve tema sınırlaması olmaksızın) özgün akademik çalışmalar

4- Sosyal ve beşeri bilimlerin tüm alanlarında (konu ve tema sınırlaması olmaksızın) yazılmış özgün akademik çalışmalar

23-24 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Radisson Blu Hotel Ankara

www.24kasim.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

19 + twenty =