2.Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi

Psikoterapi

Sizleri 21-23 EYLÜL 2018 tarihleri arasında PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ’NDE düzenlenecek olan 2. ULUSAL BÜTÜNCÜL PSİKOTERAPİ KONGRESİNE davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
15 yıl önce başlayan serüvenimize hızlı ve emin adımlarla devam etmekteyiz. Büyüyerek, olgunlaşarak, evrimleşerek; birlik ve beraberlik içinde büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız ve emeklerimizin bir nişanesi olarak 2. ULUSAL BÜTÜNCÜL PSİKOTERAPİ KONGRESİNİ gerçekleştirmek bir onur ve başarılarımızın bir simgesidir.

“Türkiye’den Dünyaya Bütüncül Psikoterapi…” teması ile gerçekleşecek olan kongremizin temel amacı; bütüncül psikoloji, bütüncül psikoterapi, entegrasyon çalışmaları, bütüncül psikoterapinin uygulanması ve vaka analizleri, ulusta ve dünyadaki güncel gelişmeler ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak, ülkemizdeki Sağlık Bilimleri alanının gelişimine katkıda bulunmaktır. Psikoterapi Ensitüsü olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz kongremizde temel olarak; eğitim, uygulama, terapötik teknikler, interdisipliner ve transdisipliner çalışma modelleri, kültürel farklılıklar, öznellik, temalarının işlenmesi planlanmaktadır.

Teknik Ekibimiz, Bilim Kurulu, Poster Kurulu, Ödül Kurulu, Sosyal Etkinlik Kurulu ve Uluslararası Bağlantı Komitesi sizler için, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı, bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir etkinlik düzenlemek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Psikoterapi Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı

Tahir ÖZAKKAŞ

2. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi

Önemli Tarihler:

Bildiri gönderimi için son tarih: 15 Temmuz 2018

Bilim kurulunun sunum değerlendirme sonuçlarını bildirmesi: 20 Temmuz 2018

Kongre erken kayıt bitiş tarihleri:

Erken Kayıt Bitiş Tarihi: 30 Temmuz 2018
Erken Kayıt Bitiş Tarihi: 30 Ağustos 2018
Erken Kayıt Bitiş Tarihi: 20 Eylül 2018

Ana Sayfa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin