2. Ulusal Aile Hekimleri Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde var olan Aile Hekimliği uygulamasında geçen 6 yıldan sonra artık sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaktan, temel yeterliliklerini geliştirmekten ve araştırma-geliştirme süreçlerini hızlandırmaktan bahsetmemiz kaçınılmazdır. Bu amaçlarla kurulan Türkiye Aile Hekimliği Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı olarak henüz 1 yılımızı doldurmuş olmamıza karşın belirlediğimiz hedeflerde hızla ilerlemekteyiz. Ülkemizde düzenlenen kongrelere yenilikçi bir bakış açısı ile getirdiğimiz “Ücretsiz Konaklama” konseptimiz hem değerli hekimlerimizden hem de ilgili sektör temsilcilerinden yoğun ilgi gördü. 13-16 Ekim 2016 tarihinde kongremizi başarı ile tamamladık. Bu yenilikçi fikirlerimiz ile sektöre ışık olduk ve formatımızı taklit eden kongreler olacağı bilgisini alıyoruz. Doğru planlayıp kararladığımız kongre konseptimizin diğer derneklere de örnek olması, fikirlerimizi takip ediyor ve izimizde gidiyor olmaları bizi oldukça mutlu ediyor.

9-12 Kasım 2017 de Titanic Deluxe Antalya’da yine “Ücretsiz Konaklamalı” konseptimiz olmak üzere, siz değerli hekimlerimiz ile birlikte olacağız.

Sürekli gelişim ve yenilikçi bakış açısı ile kongre sektörü ne getirdiğimiz heyecan 2. Ulusal Aile Hekimleri Kongresinde de siz hekimlerin yararına olacak yeni yaklaşım ve sürprizlerle devam edecek.

9-12 Kasım 2017 de siz değerli hekimlerimizi ve sektör temsilcilerimizi, bilimsel arenamız da buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızla davet ediyoruz.

Dr Murat Girginer
ARGEV Yönetim Kurulu Başkanı