2.Nörobilim Kongresi

Değerli Katılımcılarımız,
Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği tarafından bu yıl ikicisi düzenlenecek olan 2.Nörobilim Kongresi, Üsküdar Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, 15-16 Aralık 2018’de Altunizade Merkez Yerleşkede gerçekleştirilecektir. Multidisipliner yaklaşımla hazırladığımız iki gün sürecek kongremizi bu yıl ‘Sinirbilime Prospektif Bakış ve Spor Genetiği’ ana temasıyla düzenliyoruz. Kongremize katkıda bulunan davetli yetkin konuşmacılarımız ile genç araştırmacıların eğitimi amacıyla düzenlenen bir çok kurs, panel ve konferanslar ile bilgi birikimini çoğaltmayı hedefliyoruz. Böylelikle kongremizin güçlü bilimsel yönü kadar alanlar arasında iş birliği sağlanması amacıyla, sinirbilimin içeriğini kapsayan birçok bilim dalına yer vererek genç yeteneklerin bilime ve beyne olan ilgilerini artırmayı ve onlara bilgilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunmayı istiyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada sinirbilimi alanında çok ciddi çalışmalar yürütülüyor. Araştırmacılar her geçen gün bizleri yepyeni verilerle tanıştırarak sinirbilim alanında gelişmeleri yukarıya taşıyorlar. Biz de 2.Nörobilim Kongresi ile bu ivmeyi daha da yukarıya taşımayı hedefliyoruz. Araştırmacıları, genç sinirbilimcileri ve beyne ilgi duyan herkesi bu bilgi birikimini çoğaltmaya ve yeni araştırmalara vesile olması için birlikte beyin fırtınası yapmaya davet ediyoruz. Kongremize göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Kongre Eş Başkanı
Prof.Dr. Erdem TÜZÜN

Kongre Eş Başkanı
Doç.Dr. Barış METİN

Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği 2.Nörobilim Kongresi 15-16 Aralık 2018 tarihinde Üsküdar Üniversitesi Altunizade Merkez Yerleşke’de gerçekleştirilecektir.

Üsküdar Üniversitesi Altunizade Merkez Yerleşke Adres

Altunizade Mahallesi, Haluk Türksoy Sk. No:14, 34662 Üsküdar/İstanbul

Kongre resmi dili Türkçe’dir.

Kongre çerçevesinde, Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği tarafından eğitici kurslar düzenlenecektir. Kurslara kayıt ücretsizdir. Kurslar için açılan kayıtlar kontenjan durumuna göre sınırlıdır.Kurs kayıtları kongre kayıt masasından yapılacaktır.