2. Kristal Geyik Ödülleri

Kristal Geyik

Hacettepe Üniversitesi, ilk kez 2018 yılında, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin kullandıkları oylar sonucunda sektördeki en başarılı şirket veya kişileri seçip bu şirket veya kişileri Hacettepe Üniversitesi öğrencileriyle bir araya getirmek amacıyla “Kristal Geyik Ödülleri” etkinliğini organize etmiştir. 2019 yılında ikinci kez gerçekleşecek olan bu etkinlik yenilikçi, gelişmeye açık ve interaktif olmasından ötürü öğrenciler tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Etkinlik Hacettepe Üniversitesi’nin büyük desteğiyle Öğrenci Temsilciler Konseyi, ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu, Girişim ve Yatırım Topluluğu, Genç Mühendisler Topluluğu, Hacettepe Endüstri ve Sistem Topluluğu, Hacettepe Otomotiv Topluluğu, Hacettepe İşletme Topluluğu ve IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu iş birliği ile organize edilmektedir.

Üniversitemizin ve organizasyon komitemizin vizyonları doğrultusunda ülkemizin başarılı kişilerinin ve köklü şirketlerinin katılımı ile büyük önem arz eden “Kristal Geyik Ödülleri” etkinliği Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde 26 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin