2. Kadıköy Eğitim Şenliği

2. Kadıköy Eğitim Şenliği

Merhaba

Daha evvel Ağustos ayında Caddebostan sahilinde gerçekleştireceğimizi duyurduğumuz 2.Kadıköy Eğitim Şenliği adlı organizasyonumuzu , daha etkin bir şekilde gerçekleştirmek adına Kadıköy İskele Meydanı’na almış bulunmaktayız 17.18-19 Eylül tarihlerinde gerçekleştireceğimiz organizasyonun detayları için aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz ve katılımcılardan oldukça olumlu geri dönüşler aldığımız Kadıköy Eğitim Şenliği’ni geleneksel hale getirmeye karar verdik. Şenliğimiz kapsamında eğitim ve öğretime  dair geniş bir yelpazeyle İstanbullularla buluşuyoruz.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin onayı ve Kadıköy Belediyesi’nin destekleriyle Genç Sanatçılar ve Sanatseverler Derneği olarak bu yıl 17 -18 -19 Eylül tarihlerinde Kadıköy İskele Meydanı’nda gün boyu DJ, animasyon, yarışmalar, çekilişler ve konser aktivitelerinin yer alacağı  organizasyonumuzda sizin gibi değerli kurumlarımıza da tanıtım ve faaliyet alanı ayırıyoruz.

10.00 ile 22.00 saatleri arasındaki zaman dilimi içerisinde açık tutacağınız standınızda tanıtım, satış, animasyon gibi çeşitli faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Not:  Dershane ve Özel okullar her türlü tanıtım aktivitelerini yapabilecek, kayıt alabilecek ödemelerini kurumlarında tahsil edeceklerdir.

Ekte derneğimiz hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Fatma AKKABA
Etkinlik Koordinatörü

GSSD
GENÇ SANATÇILAR VE SANAT SEVERLER DERNEĞİ
Osmanağa Mahallesi, Çilek Sokak Sevinç İşhanı

No: 7 Kat: 2 Daire: 7 Kadıköy / İstanbul

E-mail : kadikoyegitimsenligi@gmail.com
gencsanatcilar@gmail.com

Web: