2. Girişimcilik ve İnovasyon Günleri

2 yıldır düzenlediğimiz Girişimcilik ve İnovasyon temalı etkinliğimizi, bu yıl da Girişimcilik ve İnovasyon Günleri’18 adı altında Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik Kulübü ve Mühendislik Kulübü iş birliği ile gerçekleştireceğiz.

Etkinliğimize katılacak tüm öğrencileri çeşitli sektörlerdeki girişimler ve inovasyonlar hakkında bilgilendirmeyi, aynı zamanda onları motive edip kendi hikayelerini oluşturmada itici bir güç olmayı hedefliyoruz.

30 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek Girişimcilik ve İnovasyon Günleri’18 etkinliğine katılacak tüm öğrencileri çeşitli sektörlerdeki girişimler ve inovasyonlar hakkında bilgilendirmeyi, aynı zamanda onları motive edip kendi hikayelerini oluşturmada itici bir güç olmayı hedefliyoruz.Etkinlik içerisinde Design Thinking, Teknoloji Trendleri, E-Ticaret 101 başlıklı atölyelerin yanı sıra; Hasan Aslanoba, Ercan Altuğ Yılmaz, Erhan Ali Yılmaz ve daha birçok isim yer alıyor. Kurumiçi girişim, sosyal girişim, oyun sektörü, başarısızlıklar, oyunlaştırma ve melek yatırımcılığı konuşacağımız etkinliğimiz Galatasaray Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

30 Kasım – 1 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecek Girişimcilik ve İnovasyon Günleri’18 etkinliğimizin detayları yakında sizlerle.

Atölyeler, paneller ve diğer sürpriz etkinliklerimiz için şimdiden yerinizi ayırtın!

Kayıt için Tıklayınız