2. ERASMUS Uluslararası Akademik Araştırmalar Sempozyumu

Kıymetli Bilim İnsanları,

Bilimsel bilginin hızla değiştiği ve katlanarak arttığı bir dünyada yaşıyoruz. Küreselleşme sürecinin yaşandığı Dünyada bilgi, ülkelerin ve kıtaların sınırlarını aşmaktadır. Bilim insanları bu değişimi hem yönlendirmek hem de takip etmek zorundadırlar. Bu zorunluluk hem bilim insanlarının kendilerine ve mesleklerine bir saygının gereği hem de akademik camiada var olmanın koşuludur. Bilimsel gelişmeleri takip etmeyenlerin, zamanla alanlarında söz sahibi olmaktan uzaklaşacakları şüphesizdir.

2. ERASMUS Uluslararası Akademik Araştırmalar Sempozyumu, bilimsel bilginin evrensel olduğundan hareketle dünyanın değişik ülkelerinden pek çok akademisyeni buluşturmayı hedeflemektedir. Eğitim Bilimleri, Fen-Matematik Bilimleri, Güzel Sanatlar, Mühendislik-Mimarlık, Sağlık Bilimleri, Spor Bilimleri, Sosyal Bilimler alanlarında katılımın olacağı kongre alanında söz söylemek isteyen tüm akademisyenleri beklemektedir.

Diğer taraftan Erasmus Sempozyum, farklı disiplinlerden akademisyen ve araştırmacıların bir araya gelerek, bilgi paylaşımı ve farklı bakış açılarını ortaya çıkarmalarınız sağlamayı amaçlamaktadır. En az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacının katılacağı sempozyum, moda ve sanat şehri Paris’te gerçekleştirilecektir.

Sempozyuma aşağıdaki alanlardan sözlü veya poster sunum ile katılım sağlayabilirsiniz. Bildirinin sözlü veya poster olarak yapılmasına yazarın kendisi karar vermektedir.

Eğitim Bilimleri

Fen ve Matematik Bilimleri

Filoloji

Güzel Sanatlar

Hukuk

İlahiyat/Din Bilimleri

Mimarlık Planlama ve Tasarım

Mühendislik Bilimleri

Sağlık/tıp bilimleri

Sosyal Beşerî ve İdarî Bilimler

Spor Bilimleri

Veterinerlik

Ziraat, Orman ve Su Ürünleri

ÖNEMLİ TARİHLER
Bildiri Özeti Son Gönderme Tarihi: 14 Eylül 2019
Geç Kayıt Ücreti İçin Son Tarih: 15 Eylül 2019
Kongre Programı İlanı: 26 Eylül 2019
Tam Metin Gönderim Başlangıç Tarihi: 1 Ağustos 2019
Tam Metin Gönderim Bitiş Tarihi: 20 Ekim 2019
Sempozyum Günleri:11-13 Ekim 2019

2. ERASMUS ULUSLARARASI AKADEMİK ARAŞTIRMALAR SEMPOZYUMU

11-13 Ekim 2019
Paris, Fransa

http://erasmussymposium.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here