2. ELT Semineri

Türkiye genelinden İngilizce öğretimi ile ilgili tüm öğretmen ve öğrencilerin katılacağı ELT Semineri, Okyanus Koleji Bahçeşehir Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Okyanus Kolejleri İngilizce Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen ve bu yıl 2.’sinin gerçekleşeceği ELT (English Language Teaching) Semineri, Türkiye genelindeki İngilizce öğretmen ve öğrencilerini ağırlayacak.

Yabancı dil öğretiminde en önemli faktörlerden biri olan “iletişim” üzerine düzenlenecek olan “The Art of Communication in ELT” (İngilizce Öğretiminde İletişim Sanatı) başlıklı seminer, 3 Mart 2012 Cumartesi günü Bahçeşehir Okyanus Koleji’nde gerçekleşecek.

Saat 09:30’da başlayacak seminer, Kathleen Shirley Nuttall, Patrick Shortt ve Teresa Doğuelli gibi alanında uzman kişilerin verecekleri keyifli seminerlerle 15:30’a dek sürecek.

Tüm İngilizce öğretimi ile ilgili öğretmen ve öğrencilerin, ücretsiz katılabileceği seminerle ilgili tüm detayları bulabileceğiniz ve kayıt yaptırabileceğiniz Web Sitesi’ne; adresinden ulaşabilirsiniz.

Her türlü soru ve görüşleriniz için Okyanus Kolejleri Yabancı Diller Koordinatörü A.Yeltuğ AKYILDIZ ile yeltugakyildiz@okyanuskoleji.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.