2. Avrasya Veri Merkezi Fuarına Erken Katılım İndirimi için Son 10 Gün

İlk senesinde, Avrasya bölgesinde veri merkezi sektörü oyuncularını, kamu ve özel kurum yetkililerini ve sektörle alakadar tedarikçiler ile yurtiçi ve yurtdışından 110 marka, 55 katılımcı firma ve 12 ülkeden yaklaşık 2.500 profesyonel ziyaretçiyi bir araya getiren Avrasya Veri Merkezi Fuarı Data Center Expo Eurasia’nın ikincisini 15-17 Ekim 2020 tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

T.C. Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan’ın bu sene açılışını yaptığı fuarımızda, “Türkiye ve Dünyada Veri Merkezleri ve Veri Merkezi Teknolojileri” ana temasıyla düzenlenen konferans programında kamu ve özel sektörden 32 konuşmacı yer almıştır.

Fuar, ” *Big Data Expo Eurasia,

* Devops Expo Eurasia,

*IoT Expo Eurasia,

*Cyber Security Expo Eurasia,

*Cloud Expo Eurasia,

*Blockchain Expo Eurasia,

*AI Expo Eurasia ve

*AR&VR Expo Eurasia” başlıklarıyla sektörel 8 etkinliği de içinde barındıracaktır.

Dünyada benzerleri San Diego, Londra, Paris, Frankfurt, Japonya, Singapur ve Çin’de gerçekleşen Data Center Expo Eurasia 2020’nin ikinci senesinde yaklaşık 300 marka, 150 katılımcı firma ve 40 ülkeden gelecek alım heyetleri ile birlikte 10.000 profesyonel ziyaretçiyi aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz.

İlk sene katılımcılarından %40’ının sözleşme ve re-booking yaptığı 2. Data Center Expo Eurasia fuarına Ocak ayı sonuna kadar katılım gerçekleştirmeniz durumunda erken katılım fiyatlarından yararlanabilir ve krokide öncelikli yer seçme avantajını elde edebilirsiniz.

2019 Yılı Katılımcıları:

Ace Uluslararası İletişim Ve Bilgisayar Temsilciliği, 3ANet, Aksa Jeneratör , Alp Enerji , Anadolu Üniversitesi, Arel Üniversitesi ,ASKON, Aspilsan, Ayyuk yazılım (FHT), Bas Akümülatör, BBM Pano, BCCT, Bentech, BG-Tek Bilgi Güvenliği Teknolojileri, BirTech , BT Haber, BTK, Bursabil Teknoloji, Canovate Enerji Sistemleri, Cemtech –Karteka, Datacasa,DEIK , Devir Patent , DOF Robotics, Efor Bilgi İşlem, Elektrik Dünyası, Erete Bilgi Sistemleri, Eskişehir Sanayi Odası, Exclusive Networks, Forex Bilgi İletişim, İGA/ İst Systems ,İgeme, Kobikom ,Konzek , KVKK , Mobit Bilişim , MÜSİAD, Narkom, Netcom, Netix -Neterra ,Potomia Güvenlik Ve İletişim Teknolojileri, RVMTR (Eltagron), Servicium Bilgisayar Hizmetleri, Tayf İleri Teknoloji Hizmetleri.,TC Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı , Teknolojik İnşaat, Tempa Pano, Tree Group, Turkcell, Tübifed, TÜBİTAK BİLGEM ,Türk Telekom, Türksat , Ulak Haberleşme A.Ş., Visco Elektrik

http://www.datacenterexpoturkey.com