1907 ÜNİFEB Proje Yarışması 2015

Sevgili Arkadaşlar,

1907 ÜNİFEB olarak bugüne kadar birçok projenin ortaya çıkış, gelişim ve uygulama süreçlerinde yer alarak ilke edindiğimiz “Taraftarı olduğumuz Fenerbahçe Spor Kulübü’ne düzenli olarak proje üreten bir organizasyon haline gelmek” hedefi doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlere yenilerini eklemek adına, 1907 ÜNİFEB Ödüllü Proje Yarışması’nın ikincisini düzenleyeceğiz.

Düzenleyeceğimiz bu yarışma ile bir öncekinde olduğu gibi;

-Üretilen projelerin bir araya toplanması kolaylaşacak,
-Üretilen projelerin gerekli yerlere iletilmesi sağlanacak,
-1907 ÜNİFEB’in proje bilincine vurgu yapılacak,
-Üretilen projelerin geliştirilmesi için gerekli ortam sağlanacak,
-Fenerbahçe’ye artı değerler katmaya devam edeceğiz.

Yarışmanın amaçlarında da belirtildiği üzere “Fenerbahçe’ye artı değer katmak” her 1907 ÜNİFEB üyesinin ilkesidir. Bu doğrultuda 1907 ÜNİFEB Ödüllü Proje Yarışması’nın ikincisine katılımın yüksek oranda olacağını biliyoruz.

Başvuruların bugün itibariyle başladığı ve 20 Kasım’da son bulacağı yarışmaya katılmak için aşağıdaki link üzerinden erişebileceğiniz başvuru formunu ayrıntılı bir şekilde doldurarak proje@1907unifeb.org adresine mail atabilirsiniz. Yeterli açıklamaya sahip olmayan formlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödüllü Proje Yarışması Başvuru Formu için tıklayınız.

Ödüllü Proje Yarışmasının Ödülü:
Yarışmada 1.,2. ve 3. olma başarısı gösteren projelerin sahipleri Fenerbahçe’nin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor kompleksinde yapacağı bir futbol müsabakasını locadan izleyecektir.

Saygılarımızla,

1907 ÜNİFEB Organizasyon ve Projeler Komitesi