19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’na Başvurular Açıldı

Eğitimde İyi Örnekler
Eğitimde İyi Örnekler

Eğitim Reformu Girişimi (ERG) olarak 2004 yılından bu yana düzenlediğimiz Eğitimde İyi Örnekler Konferansı (İÖK); nitelikli eğitim için ilham veren materyalleri ve uygulamaları görünür kılıyor. Sabancı Vakfı ve Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle gerçekleşen konferansta sunulan iyi örnekler okuldan okula, ilden ile yayılarak pek çok çocuğun dünyasını değiştiriyor ve binlerce eğitimciye ilham oluyor.

“Birbirimizi ve tüm varlıkları gözeten, tüm yaşam biçimlerinin varoluşunu önemseyen ‘dünyaları’ eğitim yoluyla nasıl kurabiliriz?”, “Gezegenimizin öğretilerini insanlığın öğretilerinin temeline nasıl konumlandırabiliriz?” gibi sorulara birlikte cevap arayacağımız 19. İÖK’te sizi dünyadaşımız olmaya ve iyi örnekleri kutlamaya davet ediyoruz.

Eğitimde iyi örnek olabileceğini düşündüğünüz materyalinizi veya uygulamanızı, 19. İÖK’te Türkiye’nin dört bir yanından eğitim paydaşlarıyla tanıştırmak için Eğitim Ekosistemi’nden başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyla ilgili tüm detayları çağrı mektubunda bulabilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 11 Mayıs 2023, Perşembe, saat 14.00

Saygılarımızla,
Eğitim Reformu Girişimi