Ana SayfaÖğretmenlere Yönelik Etkinlikler19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı için izleyici kayıtları başladı

19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı için izleyici kayıtları başladı

Türkiye’nin dört bir yanından yaratıcı uygulamalar ve materyallerle tanışmaya hazır olun! 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı için izleyici kayıtları başladı.

Konferans, Türkiye’nin dört bir yanından gelen eğitim alanındaki iyi örnekleri bir araya getirecek. Sözlü ve poster sunumları, atölye çalışmaları ve paneller ile eğitim alanındaki yenilikler ve gelişmeler tartışılacak.

Konferans, eğitim alanında çalışan tüm paydaşlar için önemli bir buluşma noktası olacak. Konferans kapsamında, eğitim alanındaki iyi örneklerin yaygınlaştırılması ve eğitim sisteminin geliştirilmesi için yeni fikirler ve çözümler üretilmesi hedefleniyor.

21 Ekim 2023 tarihinde Sabancı Üniversitesi Tuzla kampüsünde 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı için tüm dünyadaşlar bir araya geliyoruz.

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı

#Dünyadaşlık üzerine düşünüp hayallerimizi paylaşacağımız ve eğitimde iyi örnekleri kutlayacağımız 19. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı’nda yerinizi almak için yerinizi ayırtın.

Aralarda çay, kahve ikramı olacaktır. Öğle yemeği 11.30 – 15.00 saatleri arasında yemekhanede yenebilir.

Konferansın amacı, eğitim alanındaki iyi örneklerin yaygınlaştırılması ve eğitim sisteminin geliştirilmesi için yeni fikirler ve çözümler üretilmesidir. Konferans, Türkiye’nin dört bir yanından gelen eğitim alanındaki iyi örnekleri bir araya getirerek, eğitim alanındaki yeni gelişmeleri ve trendleri paylaşmayı ve eğitim sisteminin daha iyiye doğru geliştirilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Konferans detay ve bilet
Konferans 21 Ekim 2023 tarihinde Sabancı Üniversitesi Tuzla kampüsünde yüzyüze olarak gerçekleşecek.
Konferans ücretli olup, katılım sağlanması için öncelikle yukarıdaki “Bilet Al” butonuna tıklayarak bilet alınması gereklidir. Katılım ücreti 380 TL’dir.
Biletinizi aldıktan sonra “Programınızı Oluşturun” sayfasından katılmak istediğiniz oturumları seçerek 16 Ekim 2023 tarihine kadar programınızı oluşturabilirsiniz. Unutmayın her oturumun kontenjanı olup, dolduğunda kaydı kapatılacaktır.
Birden fazla bilet aldıysanız, aldığınız biletleri başkasıyla paylaşmak için “Biletlerim” sayfasındaki e-posta adresi alanına paylaşmak istediğiniz kişinin e-postasını yazmanız ve paylaş butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sorularınız için “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Başkası tarafından alınmış biletiniz varsa ilk önce platforma giriş yapmanız, üye değilseniz üye olmanız gereklidir. Daha sonra mailinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak bileti aktifleştirin. Bileti aktifleştirdikten sonra “Programınızı Oluşturun” sayfasından programınızı oluşturabilirsiniz.

https://www.egitimekosistemi.org/kayit/19-iyi-ornekler-konferansi

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.