19. Eğitim Politikası Semineri

19. Eğitim Politikası Semineri-Denizli

Öğretmen Ağı ve Eğitim Reformu Girişimi

Çocuğun iyi olma halini etkileyen en önemli paydaşlardan biri öğretmenlerdir. Peki öğretmenlerin iyi olma halini ne etkiler? Öğretmen Ağı işbirliğiyle, Denizli’de, “Öğretmenler” temasında gerçekleşecek 19. seminerimizde öğretmenlerin iyi olma halini, niteliğini ve yetiştirilme süreçlerini konuşacağız. Tanışmak, beslenmek ve paylaşmak için sizleri de bekliyoruz.

Eğitim Reformu Girişimi (ERG) ve Öğretmen Ağı’nın işbirliğiyle düzenlenecek seminer, 29 Kasım 2017 Çarşamba saat 17:00’da Zaferiye Abalıoğlu Bilim ve Sanat Merkezi’nde (Denizli) gerçekleşecek . Seminerde, Eğitim İzleme Raporu 2016-17’nin “Öğretmen” bölümünden yola çıkarak yapılacak sunumu, katılımcıların katkılarıyla gerçekleşecek deneyim paylaşımı izleyecek.

İstanbul dışında gerçekleşecek ilk Eğitim Politikası Semineri olma özelliği taşıyan “Öğretmenler” temalı etkinliğimize mekan desteğinden ötürü Cafer Sadık Abalıoğlu Vakfı’na teşekkür ederiz.

*Seminer tüm katılımcılara açıktır, ancak salonun kapasitesi sınırlı olduğu için kayıt olmak gerekmektedir. Katılım durumunuzu belirtmek için lütfen tıklayınız

Zaferiye Abalıoğlu Bilim ve Sanat Merkezi, Denizli