18. ULUSLARARASI İKTİSAT ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak her yıl “İktisat Öğrencileri Kongresi” düzenlemekteyiz. Kongremiz başlangıçta ulusal düzeyle yapılırken, 2006 yılından itibaren uluslararası nitelik kazanmıştır. Bu yıl on sekizincisini düzenlemekten büyük gurur duyduğumuz kongremiz 28-30 Nisan 2015 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecektir. Öğrencileri sınırlandırmamak ve yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla bu yıl da geçtiğimiz yılda olduğu gibi üst başlık belirlenmemiştir.

Geçtiğimiz yıl kongremize içlerinde Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, İngiltere, Çin, Azerbaycan, Gana, Fas, Tunus, Mogolistan, Iran ve Hindistan üniversitelerin de bulunduğu ülkelerden 144 bildiri özeti gönderilmiş bu bildiriler arasından 48 farklı üniversiteden 89 bildiri sunulmaya hak kazanmıştır. Ayrıca 20 bildirinin de poster bildiri şeklinde sunulmasına karar verilmiştir.

18. ULUSLARARASI İKTİSAT ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ’ ne yurtiçi ve yurtdışından tüm üniversite öğrencileri, kamu ve özel sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğretim üyeleri davetlidir.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
18. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi
Organizasyon Komitesi

ÖNEMLİ TARİHLER

BİLDİRİ ÖZETLERİNİN GÖNDERİLMESİ

Kongreye bildiri ön kabulü bildiri özetlerinin hakem değerlendirmesi ile yapılacaktır. Sonuçlar yazarlara web sitesi ve mail aracılığı ile duyurulacaktır. Teknik nedenlerle kabul/ret mesajının gelmemesi durumunda kongre sekretaryasıyla iletişime geçiniz.

Özet Son Gönderim Tarihi: 6 Şubat 2015

Özet Kabul/Reddinin Bildirim Tarihi: 15 Şubat 2015

BİLDİRİ TAM METİNLERİNİN GÖNDERİLMESİ

Tam Metin Bildirilerinin Son Gönderim Tarihi: 27 Mart 2015

KONGRE OTURUM PROGRAMININ İLAN EDİLMESİ: İlerleyen süreçte ilan edilecektir.

KONGRE TARİHLERİ: 28-29-30 Nisan 2015

http://kongreikt.ege.edu.tr/turkce/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

3 × 1 =