17. Avrasya Ekonomi Zirvesi

Globalden Yerele

Glocalization

(Think Global, Act Local)

”ULUSLARARASI BİR PRESTİJ BİRLİKTELİĞİ”

EKONOMİhttp://www.bilimsenligi.com/wp-content/uploads/2013/09/ekonomi-zirve.jpg

ENERJİ

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ

YEREL YÖNETİMLER

MODERNİZASYON VE KADIN

DİYALOG VE KÜLTÜR

17. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ’NDE KONUŞULACAK

17. Avrasya Ekonomi Zirvesi 4-6 Şubat 2014 günleri İstanbul’da WOW Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Her yıl Nisan ayında yaptığımız zirvemizi gelecek yıl Türkiye’de gerçekleşecek olan yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri münasebetiyle elimizde olmadan iki ay öncesine almış bulunuyoruz.

Geride bıraktığımız 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne 52 ülke katılmıştı. Katılan bu 52 ülkeden 11 Cumhurbaşkanı (4 aktüel, 7 eski olmak üzere), 1 Başbakan, 35 Bakan, 2 Cumhurbaşkanı Yardımcısı, 3 Meclis Başkanı ve bir çok üst düzey şahsiyet 16. Avrasya Ekonomik Zirvesi’ni şereflendirmişti.

4-5-6 Nisan 2014 günleri İstanbul’da gerçekleştireceğimiz 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde; Ekonomi, Enerji, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Yerel Yönetimler, Diyalog ve Kültür, Modernizasyon ve Kadın konularını ‘‘Küreselden Yerele’’ başlığı altında gündeme getireceğiz.

Dünya ülkelerinin ekonomik, siyasal ve sosyal dayanışmasına ve birlikte kalkınmalarına zemin teşkil edecek olan 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi uluslararası alanda; ticari bir tecrübe, düşünce ve sivil inisiyatifin işbirliği platformu ve bir prestij birliği olarak kabul görmektedir.

17. Avrasya Ekonomi Zirvesi 4 Şubat 2014’de Kapılarını Açıyor!

Bu yıl 17’ncisi gerçekleştirilecek Avrasya Ekonomi Zirvesi, birçok ülkeden gelecek devlet başkanları, başbakanlar, bakanlar, kamu ve özel sektörden üst düzey yöneticiler ve uluslararası basının katılımıyla İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Ekonominin Öncü Sektörleri 17. Avrasya Ekonomi Zirvesinde

Bu yıl Avrasya Ekonomi Zirvesinde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim, Savunma ve Güvenlik konularında sektörlerin kendilerine ait ayrı paralel panel oturumları düzenlenecek. Zirvenin özel başlığı ise YEREL YÖNETİMLER konferansı.

17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çeşitli panel oturumlarından oluşan ve iki gün sürecek olan uluslararası katılımlı bir zirve etkinliğidir. 28 Yıllık bir mazisi bulunan MGV (Marmara Grubu Vakfı) tarafından ilk kez 16 yıl önce, 1998 yılında gerçekleştirilen organizasyon adından da anlaşılacağı üzere Avrasya Bölgesinin tamamını kapsayan ve her geçen yıl sınırlarını genişleten bir etkinliktir. konu başlıkları altında, küresel ekonomik ilişkiler çerçevesinde, bölgesel iş birliği olanaklarını irdeleyecek panel oturumlarından oluşmaktadır.

Ayrıntılı bilgiler, katılım şartları ve sponsorluk olanakları için bize ulaşın;

Incenta Turizm:

Bağdat Caddesi Konak Apt. No:31/3 Kızıltoprak – Kadıköy – İstanbul – TURKEY
T. +90 216 347 8999 F. +90 216 347 7400 E. [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin