16. ITU Sektör Günleri

16. ITU Sektör Günleri ”Lojistik Sektörü” 7 Kasım’da ITU Maçka’da!

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü markalaşan organizasyonu Sektör Günleri’nde bu kez Lojistik Sektörü ’nü konu ediniyor!

Türkiye’nin en büyük öğrenci yönetici buluşması olan Sektör Günleri üniversite öğrencilerini ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamakta, firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmesiyle Türkiye’nin en büyük yönetici buluşması konumunda bulunmaktadır.

İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonda fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabilecekler.

7 Kasım Çarşamba günü, saat 09:30’da başlayacak organizasyona, lojistik sektörünün lider firmaları Maersk Line, UPS, MNG Kargo, Interkombi ve TLS Lojistik’in üst düzey yöneticilerin oturumları ile devam edilecek.

Katılımcı Firmalar ve Konuşmacılarımız:
– MAERSK – Metin Sami Evren – Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü
– MNG KARGO – Aslan Kut – Genel Müdür
– UPS – Rick Fletcher- District IE Manager
– TLS LOJİSTİK
– NETLOG LOJİSTİK GURUBU- INTERKOMBI
– Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net’’

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü 16. İTÜ Sektör Günleri ‘‘Lojistik Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencileri 7 Kasım’da İTÜ Maçka İşletme Fakültesi’nde ağırlayacak, ve oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verilecek. Öğrencilere iş ve kariyer dünyasının kapısını aralayan en profesyonel organizasyon İTÜ Sektör Günleri’ne katılım için emk.itu.edu.tr adresinden ve www.kariyer.net üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılabiliyor.

Etkinliğin Facebook Sayfası: facebook.com/events/406657462734796