16. Avrupa Psikoloji Kongresi

Sevgili dostlar ve meslektaşlarım,

Rusya Psikoloji Topluluğu adına sizi Moskova’daki 16. Avrupa Psikoloji Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyorum!

Kongrenin, medeniyetin bugün karşı karşıya kaldığı sorunların çoğunun çözümünde insanlığa yardımcı olma potansiyeline sahip, en ilginç, güncel ve etkili bilimlerden biri olan psikolojiye ortak ilgi ile birleşmiş benzer uygulayıcıları ve bilim adamlarını çekeceğini umuyoruz.

ECP2019’un Doğu ve Batı’nın psikolojik geleneklerini, düşünce ve bulgu alışverişi, faydalı buluşmalar ve toplum için daha iyi bir gelecek yaratmak için yeni parlak fikir ve işbirliklerinin doğuşunu birleştiren unutulmaz bir platform olma çabası için her türlü çabayı göstermeye hazırız. Rusya Federasyonu Eğitim ve Bilim Bakanlığı, Moskova Hükümeti, Rusya Eğitim Akademisi, Rusya Bilimler Akademisi ve diğer önde gelen kuruluşlar zaten iyi niyetlerimizi destekledi.

Ayrıca, diğer güzel Rus şehirlerinin yanı sıra Moskova’yı da ziyaret edebileceğinize sevindik. Ekibimiz, yalnızca ECP2019’un bilimsel değil, aynı zamanda turizm programını, Rusya’dan, onun ilgi çekici yerlerinden, el sanatlarından ve zevklerinden en iyi şekilde yararlanmak için heyecanlı görünmenizi sağlamak için çok çalışıyor.

16. Avrupa Psikoloji Kongresi’ne hoş geldiniz! Moskova’ya hoşgeldiniz!

Yury P. Zinchenko

Rusya Eğitim Akademisi Başkan Yardımcısı , Rusya Psikoloji Derneği Başkanı

https://ecp2019.ru