14. Ulusal İşletmecilik Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Kamu ve Özel Sektörün Kıymetli Temsilcileri,

14. Ulusal İşletmecilik Kongresi, 7-9 Mayıs 2015 tarihleri arasında, Aksaray Üniversitesi ev sahipliğinde; Aksaray ilinde Grand Altuntaş Hotel’de gerçekleştirilecektir. M.Ö. 8 bin yılına kadar uzanan ve İpek Yolu’nun önemli merkezlerinden Aksaray, Kapadokya’nın kapısı konumunda olup, çeşitli medeniyetlere ait kültürel zenginliklere ve doğal güzelliklere sahiptir.

Anadolu’nun misafirperverliğini, bilim ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri ile buluşturmayı hedefleyen 14. Ulusal İşletmecilik Kongresi’nde; Etik, Girişimcilik ve KOBİ’ler ile yönetim ve organizasyon, üretim yönetimi, pazarlama, insan kaynakları yönetimi, muhasebe, finansman, örgütsel davranış ve sayısal yöntemler ile ilgili güncel konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli bilim insanları tarafından sunulacaktır.

7-9 Mayıs 2015 tarihlerinde eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri ile akademisyenlerin iş dünyasının aktörleri ile buluştuğu 14. Ulusal İşletmecilik Kongresi’nde sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyar, Kongre Yürütme Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof.Dr.Himmet Karadal

Kongre Dönem Başkanı

Ana Konular

Girişimcilik ve KOBİ’ler
İnsan Kaynakları Yönetimi
Muhasebe
Yönetim ve Organizasyon
Finansman
Pazarlama
Üretim Yönetimi
Sayısal Yöntemler
Örgütsel Davranış

http://14uik.org/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.