12. Uluslararası Eğitimde Yeni Yönelimler Kongresi

Degerli Meslektaslarimiz,
ICONTE; Çözüm Eğititim Kurumları, Çözüm Eğitim ve Yayıncılk, IJONTE International Journal on New Trends in Education and Their Implications, WJEIS Journal of Educational and Instructional Studies in the World ve JRET Egitim ve 0gretim Arastirmalari Dergisi (Journal of Research in Education and Teaching) adlı dergilerin destegiyle düzenlenmektedir. Kongrenin temel konusu eğitimde yeni yönelimler ve yansimalarıdır.

Kongremizde, eğitim ile ilgili bütün alanlarda var olan durum, yeni gelişmeler ile karşılaşılan sorunlar ve cözümleri üzerinde odaklanılması hedeflenilmektedir. Eğitim bilimlerinin tüm uzmanlık alanları, disiplinler arası calışmaları da gerektirdiğinden Kongremiz, diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın da katkilarına açıktır.

Dünyadaki eğitimcilerin birbirlerini tanıması yanında, işbirliği yapabilmeleri de Kongremizin bir başka hedefidir. Kongremiz, sözlü ya da poster bildiri ile katılımınızın yanı sıra, sizlerin önerileri dogrultusunda düzenlenecek panellerle ve standlarla da katılımınıza açıktır. Yaklasik 250 civarında ozgun calismanin tartisilacagi ve 100’den fazla oturumun yapilacagi bu kongreye, dünyadaki tüm ulkelerden cok sayida katilimci da beklenmektedir.

Bildiri Sunum Dili: Turkce ve Ingilizcedir. Her iki dilde de sunum yapılabilmektedir.

Kongrede sunulan ve tüm kurallara uygun olarak zamanında gönderilmiş olan bildirilerin bütün tam metinleri, aşağdaki dergilerde yayınlacaktır. (Kağıt baskı olmayacaktır) Bu dergiler birçok uluslararası indekslerde taranmaktadır. Dergi kapak resmine tıklayarak görebilirsiniz.

Önemli Tarihler
Özet gönderimi için son tarih 28 Mart 2021
Kabul edilen bildirilerin duyurulması 30 Mart 2021
Bildiri kayıt ücreti yatırmak için tarihler (Bildiri başına) 01-02 Nisan 2021 (800 TL)
Dinleyici kayıt ücreti yatırmak için tarihler (Dinleyici başına) 01-02 Nisan 2021 (400TL)
Kongre programının duyurulması 04 Nisan 2021
Bildiri tam metnini göndermek için son tarih 24 Nisan 2021
Kongre tarihi 17 Nisan 2021

iconte.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

14 + fifteen =