12. Mühendislik ve Yönetim Akademisi

12. Mühendislik ve Yönetim Akademisi

Anadolu Üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Kulübü olarak bu yıl 12.sini düzenleyeceğimiz “Mühendislik ve Yönetim Akademisi’ni sunmaktan gurur duyarız. Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde, 3-4 Mart 2018 tarihlerinde, “Parmağınızın Ucunda” temasıyla düzenleyeceğimiz 12.MÜYAK’ta sizlerle buluşmayı bekliyoruz.

Kısaca MÜYAK’tan bahsetmek gerekirse;
Katılım ve içerik açısından Eskişehir’in en büyük ve istikrarlı öğrenci organizasyonlarından birisi olan Mühendislik ve Yönetim Akademisi, 2006 yılından beri düzenlenmekte olup, iş dünyasının önde gelen isimleriyle öğrencileri ortak bir platformda bir araya getirerek;
• Yönetimsel anlamda bilgi alışverişinde bulunmalarını,
• Endüstriyel sorunlara grup bakış açısı ve yaklaşımıyla çözümler öne sürmelerini,
• Üniversite – iş dünyası işbirliğini sağlamayı,
• Geleceğin söz sahipleri biz gençlere Türkiye’deki ve dünyadaki güncel gelişmeleri yakından izleyebilmelerini sağlamayı,
• Aralarındaki arkadaşlık bağını kuvvetlendirmeyi amaç edinmiş, tamamıyla öğrenciler tarafından düzenlenen bir seminerler zinciridir. Bu buluşmalar sırasında, akademik dünyanın ve iş dünyasının en başarılı isimleri, söz konusu MÜYAK için belirlenmiş konuyla ilgili değerli bilgilerini sizlerle paylaşmaktadırlar.
Mühendislik ve Yönetim Akademisi olarak 12. Yılına geldiğimiz etkinliğimiz, bu yıl PARMAĞINIZIN UCUNDA temasını ele almayı ve önceki 11 yılda olduğu gibi bu yıl da ulaşılabilir en geniş çevreye ulaşıp, bilgi birikimi ve aktarımını en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Alışılmışın dışında bir organizasyon ve sizlerin iki günü dolu dolu geçirebilmesi için, aylar önceden çalışmaya başlayarak ortaya çıkardığımız MÜYAK markasını gururla daha ileriye taşımayı amaçlamaktayız. İş dünyasının önde gelen isimlerinin ve markalarının hikayeleri, staj ve kariyer imkanları, farklı bölümlerden ve üniversitelerden öğrenciler ile tanışma fırsatı, çekilişler, hediyeler, eğlence ve ikramlar ile dolu iki gün, siz MÜYAK katılımcılarımızı bekliyor olacak.

Dış katılımcılarımızı Hilton Garden Inn ve Ramada Encore’da ağırlayacak, onlara Eskişehir’i gezdirecek, daha birçok sürprizle de buluşturacağız.

Şehir içi katılımcılar için: 19 Şubat tarihinden itibaren KYK Önü, Kütüphane, MF Kantin, İİBF Kantin, Hazırlık, ESOGÜ Mühendislik Yemekhane Önü stantlarından biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Şehir dışı katılımcılar için: Sitemizde paylaştığımız Üniversite Temsilcilerimiz ile iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

3-4 Mart’ta görüşmek üzere!