12-30 AĞUSTOS YAZ BİLİM OKULU

YAZ BİLİM ATÖLYELERİ BAŞLIYOR!

Mucitler Atölyesi, bu yaz bilime meraklı çocuklar için eğlendirirken öğreten, son derece zengin içeriğe sahip atölye çalışmalarının yer aldığı dopdolu bir program hazırladı. Bilim atölyelerinin yanında değerler eğitimi, spor aktiviteleri ve gezilerle programımız daha da zenginleşti. Çocuklarımız için yorucu bir okul döneminden sonra Yaz Bilim Atölyeleri harika bir karne hediyesi olacak. Programda neler yok ki!

Mutfakta Bilim

Gizemli Kimya

Tasarım

Eğlenceli Matematik

Şaşırtan Fizik

Robotik

Zeka Oyunları

Yüzme, Buz Pateni, Cimnastik

Geziler

Mutfakta Bilim Atölyesi’nde sütte ebru, rengarenk sıvılar gibi çevremizde bulabileceğimiz malzemelerle deneyler yapılacak, bilimin yaşadığımız hayatla ilişkisi kurulacak.Şaşırtan Fizik Atölyesi ise ağırlık merkezi, denge, basınç, genleşme, kuvvet, optik, aynalar, manyetik alan gibi fizik konularının işlendiği eğlenceli,eğitici program. Tasarım Atölyesi’nde atık malzemeler ve karton kullanılarak bilimsel oyuncaklar tasarlanacak, çocuklar yaptıkları çalışmayı evlerine götürebilecekler. Robot Atölyesi’nde güneş paneli, legolar, özel devreler ve parçalar kullanarak çocuklar kendi robotunu yapacak ve hareket ettirebilecekler. Gizemli Kimya Atölyesi’nde kabaran köpükler, rengarenk sıvılar,baloncuklar çocukları bekliyor! Zeka Oyunları Atölyesi’nde eğitici materyaller ve dünya çapında ödül almış oyuncaklar kullanılarak çocukların matematik zekasını arttırmaya yönelik etkinlikler yer alacak.Eğlenceli Matematik Atölyesi’nde Fibonacci sayıları, altın oran, altıgen yapılar, mısır piramitleri, zihinden hesap teknikleri vb. ilgi çekici konular etkinlikler yoluyla işlenecek.

Program 7-12 yaş grubu için, 24 Haziran-12 Temmuz , 8 Temmuz-26 Temmuz ve 12 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında 3 dönem olarak hazırlandı. Veliler kendilerine uyan tarihleri seçerek kayıt yaptırabilirler. Seçtiğiniz bir atölye çalışmasına da kayıt yaptırmak mümkün. 4-6 yaş grubu için 17 Haziran- 26 Temmuz tarihleri arasında Salı ve Perşembe günleri atölye çalışması olacak.4-6 yaş grubu 12-30 Ağustos tarihleri arasında tam gün yaz okulu programına katılabilecekler. Kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır. Program sonunda katılımcılara değerlendirme formu ve katılım belgesi verilecek.

Program Çizelgesi için tıklayınız

Başvuru Formu için tıklayınız

İLETİŞİM:

Mucitler Atölyesi Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon

Bulgurlu Mah. Libadiye Cad.No:13/1

Üsküdar/İstanbul (Lukoil-Haliloğlu Petrolün karşısında)

tel:0 216 650 89 50

web:www.mucitleratolyesi.com

e-mail: info@mucitleratolyesi.com