11. Kampüs Gelişim Günleri

Kariyer ve teknolojiyi bir araya getiren, Türkiye’nin en zengin içerikli etkinliği olan Kampüs Gelişim Günleri, bu sene 11.yılında sizlerle! 27-28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde IEEE ODTÜ tarafından 11.si düzenlenecek olan Kampüs Gelişim Günleri Türkiye’nin kariyer ve teknoloji alanında öğrenci toplulukları bazında yapılan en köklü etkinliklerden bir tanesidir. Odak noktası öğrenciler olan etkinliğimize her sene farklı şehirlerden farklı üniversitelerden pek çok üniversite öğrencisi katılım gerçekleştirmektedir. Bu sebeple içerik, üniversite öğrencilerinin merak ettiği,onların kafasındaki sorulara yanıt verebilecek konular göz önünde bulundurularak şekillendirilmiştir.

Etkinliğimizin esas amacı, hedef kitlemiz olan farklı üniversite ve bölümlerden gelen,kendini geliştirmek isteyen her öğrencinin etkinlikten verimli bir şekilde faydalanıp, etkinliğimizden yararlı bilgi ve yetenekler kazanarak ayrılmasıdır.Bu nedenle salonlarda gerçekleşecek oturumlar ve workshopların yanı sıra fuaye alanı da öğrencilerin şirket yöneticileriyle birebir konuşabilmeleri,beklentilerini aktarabilmeleri ve düşünce alışverişinde bulunabilmeleri için aktif olarak değerlendirilecektir.3 gün boyunca paralel oturum ve çalıştaylarla öğrencilerin gelecek planlarına ve gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan etkinlikte alanında uzman konuşmacıların güncel konuları işlediği etkinlikte girişimcilik, gıda, elektronik, kimya, finans otomotiv, tasarım, kişisel gelişim, eğitim, bilişim, savunma sanayi, enerji, pazarlama ve daha birçok konu işleniyor. Dünya genelinde 185 farklı şehirde düzenlenen ve her sene 1.5 Milyon’a yakın ziyaretçinin katıldığı Maker Faire, Makers Türkiye, Makers Ankara ve IEEE ODTÜ işbirliği ile Ankara’ya geliyor! Teknolojiden sanata, STEM’den tahta oymacılığına farklı alanlarda bir çok projenin sergileneceği etkinlik farklı icatlar görmek, tüketen toplum içinde üretken olmak isteyen herkesi 28 Şubat’ta ODTÜ KKM’ye bekliyor. Ankara’da üreten toplum oluşturmak ve maker kültürünü yaymak için yapılan çalışmaların bir parçası olacak Ankara Mini Maker Faire’a kaydınızı aşağıdan yaptırabilirsiniz.Fuarda projesini sergilemek isteyen makerlar! proje başvurularınızı 14 Şubat’a kadar buradan yapabilirsiniz. Ankara ve Anadolu’da üreten, üretmek isteyen herkesi bekliyoruz!

Etkinliğimiz kamuya açık ücretsiz bir etkinliktir. 27-28 Şubat ve 1 Mart’ta Kemal Kurdaş Kültür ve Kongre Merkezinde görüşmek üzere.

KAMPÜS GELİŞİM GÜNLERİ
27-28 ŞUBAT & 1 MART, 2017
ODTÜ KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ
ODTÜ Kampüsü,Rektörlük Karşısı