10.Yurt İçi-Dışı Eğitim Danışmanlık Fuarı

KARİYER MERKEZİ
10.Yurt İçi-Dışı Eğitim Danışmanlık Fuarı
09-10(Çarşamba-Perşembe) Ekim 2013
AMAÇ
Fatih Üniversitesi tüm öğrenci ve mezunlarını yurtiçi/yurtdışı;sınavlara hazırlık kursları, yüksek lisans, lisans tamamlama, dil kursları, sertifika programları ve burs olanakları vb. tüm konular hakkında doğru kaynaklardan doğru bilgiler almalarını sağlamak.
Türkiye eğitim sisteminde önümüze çıkacak sınav hazırlıkları hakkında ilgililere yol göstermek, doğru bilgi ve yeterli kaynak sunabilmek.
Tüm bu ihtiyaçları sağlayabilecek alanında hizmet veren tüm firmaları danışmanlık ve kaynak yönlendirme yapabilmeleri ve stantlarda hizmet ve ürünlerinden tüm ilgilileri haberdar edebilmeleri için Büyükçekmece Kampüsümüzde tüm öğrenci ve mezunlarımızla bir araya getirmek.
HEDEF
ü Fatih Üniversitesi öğrencilerine ve diğer üniversitelerden gelen misafir öğrencilere yurtdışında eğitimle ilgili konularda daha bilinçli hareket etmelerini sağlamak.
ü Öğrencilerin mezuniyetten sonraki hedefleri için eğitim süreçlerinin zaman planlamasını ve zamanını yurtiçi ve yurtdışı eğitim hakkında verimli kullanılması bilincini oluşturmak.
ü Firmaların üst düzey yöneticileri ve alanında uzman konuşmacıların vereceği seminler ışığında öğrencilerin doğru ve güncel bilgiye ulaşmalarını sağlamak.
ü Üniversitemizin mevcut 15.000 öğrencisine, 20.000 den fazla mezunumuza ve misafir olarak katılacak diğer üniversite öğrencilerine uluslar arası bir formatta sosyal ve kültürel bir ortam sağlamak.
ü Firmaların yurtiçi ve yurtdışı eğitimle ilgili kampanyalarından (Ücretsiz eğitimler/burs olanakları vs.) katılımcıları haberdar etmek.
FUAR ORGANİZASYONU
ü Fuaye alanı, 09-10 Ekim 2013 tarihlerinde 09:00-16:30 saatleri arasında gezilebilecek.
ü Her firmaya 6 m² olan firma standı tahsis edilecek.
ü Dileyen firmalar Kariyer Merkezi ile görüşerek uzman oldukları konu hakkında seminer verebilecekler.
ü Katılımcı firmalar kendi stantlarında promosyon dağıtabilecek.
ü Stantlara elektrik ve internet bağlantısı tarafımızca karşılanacak.
ü Şirket yetkililerine ve stant görevlilerine ücretsiz yemek ve gün içerisinde çay ikramı yapılacaktır.
ü Stantlarda 1 adet masa, 2 adet sandalye firmalara tahsis edilecektir. (İhtiyaca göre eklemeler yapılabilir)
FUARIN FİRMALARA SAĞLADIKLARI
ü Firmalar potansiyel müşteri adaylarıyla buluşarak, sundukları hizmetler hakkında tanıtım yapabilecekler.
ü Firmalar yurtiçi ve yurtdışında eğitimi yakından takip eden, firmaların işleyişi hakkında fikir sahibi olmak isteyen öğrenciler ve mezunlarla buluşacaklar,
ü Firmaların isim ve logoları, Fatih Üniversitesi kampüsü açık/kapalı alanlarda ve İstanbul’un çeşitli yerlerinde kullanılacak muhtelif reklam alanlarında yer alacak.
ü Firmaların isim ve logoları İstanbul da bulunan üniversitelere gönderilecek afişlerde yer alacak.
ü Firmaların isim ve logoları, Fatih üniversitesi, Fatih Üniversitesi Kariyer Merkezi tüm sosyal medya adreslerinde yer alacak.
ü Firmaların isim ve logoları iletişim sponsoru olan firmaların web adreslerinde yer alacak.
ü Tüm katılımcı firmalara fuarımıza katılımlarında ötürü sertifika belgesi verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin