10. KALE (Kaliteni göster Araştır Lider ol Etkile) Eğitim Kariyer Organizasyonu

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 9 yıldır geleneksel olarak gerçekleştirilen, bu yıl da 10.su düzenlenecek olan KALE; Kaliteni Göster-Araştır-Lider Ol-Etkile mottosuyla hem üniversitemizden hem de Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarını ortak bir platformda buluşturmayı, bu katılımcıların sosyal yaşamlarını ve kariyer hedeflerini sağlam temellere oturtmak amacıyla düzenlenen eğitim kariyer organizasyonudur.
Her yıl farklı başlıklar altında gerçekleşen KALE(Kaliteni göster Araştır Lider ol Etkile) Eğitim Kariyer Organizasyonu’nun 10.’su DÖNÜŞÜM adıyla 9-10-11 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olup, Endüstri 4.0, nesnelerin İnterneti, 3D Yazıcılar, Yapay Zeka, Girişimcilik ve İnovasyon hakkında oturumlardan oluşacak. İlk iki günü Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki KOMSUOĞLU Kültür ve Kongre Merkezi’nde oturumlarla aklınızdaki soruları alanında uzman konuşmacılar sayesinde birebir giderebileceğiniz, bir çok farklı konu hakkında fikir sahibi olabileceğiniz; üçüncü gün ise Kocaeli Bilim Merkezi’nde eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı ve staj olanakları bulabileceğiniz interaktif etkinliklerle eğlendirirken öğreten keyifli bir organizasyon süreci sunar.

Türkiye’deki üniversitelerden 1000’e yakın öğrencinin katıldığı etkinliğimizde konaklamalı ve konaklamasız katılım seçenekleri mevcuttur.

Ulusal katılımcılarımız Kocaeli Altınnal Oteli’nde konaklama yapacaklar. Otel ücreti 2 gün için 100, 3 gün için 150 olup akşam yemeği içine dahildir.

Etkinlik mekanları için ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Ayrıca süpriz oturumlar,çekilişler,staj imkanları ile yanınızda olacağız.

Başvuru için afişteki iletişim adreslerine ya da @kouemkkale hesabına

Ad Soyad Telefon Numarası ve Mail adresi bilgilerini yazabilirler.