10. Girişimcilik Maratonu Başvuruları Başladı!

Girişimcilik Maratonu
Girişimcilik Maratonu

Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark iş birliğiyle, iş fikri yarışmaları kapsamında bu yıl 10.su düzenlenecek olan Girişimcilik Maratonu’nda, fikirden şirkete uzanan bir yolculuğa hazır mısınız?

 

Türkiye’nin dört bir yanından gelen girişimcileri buluşturacak olan bu heyecan dolu etkinlikte, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız!

48 saatlik yoğun ve yaratıcı bir maratonun içinde yer alarak, fikirlerinizi teknolojiyle buluşturmak ve iş dünyasında fark yaratmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın! Girişimcilik Maratonu’nda, sadece bir fikre değil, aynı zamanda bir geleceğe de adım atabilirsiniz.

Toplamda 150.000 TL Değerinde Ödül!

Bu yıl, üç farklı girişime toplamda 150.000 TL değerinde ödül ayni ve nakdi olarak verilecek! Ayrıca kazanan girişimciler, Düzce Teknopark Kapsül Kuluçka Merkezi’nde ücretsiz ofis alanı, eğitim ve mentörlük desteği ile fikirlerini hayata geçirebilecekler.

 

BAŞVURU KATEGORİLERİ

İş Fikrim Var, Takımım Var: Yenilikçi iş fikrine sahip olan ve bu fikri hayata geçirmek için takım kurmuş olan girişimcilere yönelik bir alanı temsil eder.

İş Fikrim Var Takımım Yok: Yenilikçi bir iş fikrine sahip ancak bu fikri hayata geçirmek için takım arkadaşlarına ihityaç duyan girişimcilere yönelik bir alanı temsil eder.

İş Fikrim Yok, Takımlara Katılmak İstiyorum: Yenilikçi bir iş fikri olmayan ancak bir takıma katılarak katkı sağlamak isteyenlere yönelik bir alanı temsil eder.

Son İş Fikri Başvurusu:

19 NİSAN 2024

Takımlara Katılmak için Son Başvuru:

3 MAYIS 2024 16:00 (Etkinlik Başlangıcına Kadar)

BAŞVURU İÇİN: www.girisimcilikmaratonu.com/basvuru-formu/

Girişimcilik ruhuyla dolu bir etkinlik için hepinizi bekliyoruz!