1. Uluslararası Toplum, Aile, Gençlik ve İnternet Sempozyumu

Değerli Bilim İnsanları,

İlim ve kültür merkezi Mevlana Diyarı Konya’da kurulan Mevlana Üniversitesi bir bilimsel toplantıya daha ev sahipliği yapacaktır. Mevlana Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü tarafından 16-18 Mayıs 2014 tarihinde Konya’da düzenlenecek olan 1. Uluslararası Toplum, Aile, Gençlik ve İnternet Sempozyumu’na (1st International Society, Family, Youth and Internet Symposium) sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu sempozyumun farklı ülkelerden gelen katılımcılar ile akademisyenler, öğretmenler ve öğrenciler arasında bilgi ve tecrübe paylaşılmasında bir araç olmasının yanı sıra eğitim bilimleri alanına önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

Hazırladığınız değerli çalışmalar, Bilim Jürisi tarafından değerlendirilecek, uygun görülen çalışmalar sempozyum kitapçığında basılacaktır. Sempozyumda sözlü bildiri, poster, çalıştay ve panel oturumları türünde sunumlar gerçekleştirilecektir.

Akademik çalışmaların yanında Konya’nın tarihi ve kültürel zenginliği ile şehir turu, sema gösterisi ve çeşitli etkinlikler sizlerin beğenisine sunulacaktır. Bu vesileyle sizleri; sevgiden başka tohumun ekilmediği mümbit topraklara, Selçuklu’nun başkenti hoşgörü diyarı Konya’ya ve gönülden eğitim vermeyi ilke edinen Mevlana Üniversitesi`ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla.
DÜZENLEME KURULU

Konular
1. Uluslararası Toplum, Aile, Gençlik ve İnternet Sempozyumu’na gönderilecek bildirilerde aşağıda belirtilen konulara öncelik verilecektir:
Bilişim Teknolojileri ve Toplumsal Yapı
Dijital Yaşam, Toplum ve Okuryazarlıklar
İnternet, Aile, Gençlik ve Çocuk
İnternet Etiği ve Sanal Zorbalık
İnternet Bağımlılığı
Sosyal Medya
Sanal Dünyalar ve Oyunlar
İnternet ve Eğitim

http://utagis.mevlana.edu.tr/default.asp

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.